"לא!" לסגירת תיאטרון אל-חכאוותי

אין תמונה

מספר חתימות

עד כה נאספו: 2,533 חתימות.

לכבוד

מר יצחק אהרונוביץ

השר לבטחון פנים

 

א.נ.

 

אנו החתומים מטה מבקשים להביע את מחאתנו החריפה על החלטתך למנוע קיום פסטיבל לילדים בתיאטרון אל חכוואתי בירושלים המזרחית, פסטיבל שעל תכנונו עמלו אנשים רבים במשך חודשים ואשר יכול היה להביא שמחה לחייהם של ילדים שחלקם הגדול חי מתחת לקו העוני. מדינת ישראל מזניחה, באופן שיטתי, את תושבי ירושלים המזרחית, מבוגרים וילדים כאחד. במקביל, היא גם מונעת מהם לדאוג לעצמם ומסכלת ביד גסה את מאמציהם ותכניותיהם.  

 

החלטתך למנוע את קיום הפסטיבל מבוססת כביכול על הטענה שהוא נתמך בידי הרשות הפלסטינית - טענה שאינה מבוססת על כל ראייה ומוכחשת על-ידי מנהל התאטרון. בכל מקרה, החלטה זו חושפת את הצביעות המאפיינת את הצהרותיה של ממשלת ישראל על נכונותה להיכנס למשא ומתן עם הרשות הפלסטינית: האם הדרך לבנות אמון לקראת מו"מ היא מניעת האפשרות לצפות בתאטרון בובות??

 

אנו תובעים ממך לפתוח לאלתר את התאטרון ולאפשר את קיומו של הפסטיבל לילדים ואת כל פעילויותיו האחרות של מוסד חינוכי ותרבותי חשוב זה. לינק לכתבה של עמירה הס:http://www.haaretz.com/news/diplomacy-defense/israel-blocks-east-jerusalem-children-s-festival-citing-link-to-palestinian-authority-1.531576   

 

 

הוסיפו את חתימתכם

שולח חתימה, אנא המתינו

ציר הזמן של העצומה

13/07/2013
העצומה השיגה 2,500 חתימות!
25/06/2013
העצומה השיגה 1,000 חתימות!
24/06/2013
העצומה השיגה 100 חתימות!
24/06/2013
העצומה נפתחה