עצומה על סגירת המועדון בשעות מקודמות, והגבלת זמן החנייה

אין תמונה

מספר חתימות

37
 
40  
פורסם בתאריך: 16/05/2024
 

לכבוד קרן שתוי, מנכ"לית הולמס פלייס ישראל (ח.פ 514094515) כתובת מייל [email protected]

שלום רב,

כחברה שרשום בקוד האתי שלה שהיא דוגלת בהגינות, שקיפות, אחריות, מקצועיות, שירותית, כבוד ואכפתיות. אנו דורשים את התייחסותך לעצומה זו.

אנו החתומים בעצומה זו דורשים הסברים ופתרונות למספר נושאים הדרושים שינוי באופן מיידי בחדר הכושר אייקון ירושלים סינימה סיטי.

1. חניית הרכבים מוגבלת לשעתיים בלבד, מה שמגביל אותנו בזמן האימון, ומפריע לריכוז האימון כדי להיות במעקב שלא חרגנו מהזמן, אנו דורשים אפשרות לחנייה לשלוש שעות, אפשרי שנוסיף בתשלום המנוי במחיר סביר והגיוני. רובנו שעשינו לראשונה מנוי במועדון לא היה הגבלת זמן בחנייה, לאחר שנה מחודש אוגוסט 2023 ואולי אף קודם לכן, באופן חד צדדי הנהלת המועדון הגבילה את השעה, בגלל דרישת תשלום נוספת של חברת שפיר הנדסה המנהלת את חניון הסנימה סיטי, מאז אין לנו פתרון לנושא זה, על הנהלת המועדון להיות גלויים ושקופים למנויים חדשים בעניין זה, ולתת פיתרון למנויים הקיימים כנזכר לעיל.

2. סגירת חדר הכושר בערבי חג (מלבד ערב יו"כ) בשעה 14, ויום הזיכרון בשעה 13 הינה מוקדמת מידי ואין שום הצדקה לכך, אנו נאלצים לשלם בנפרד לחדרי כושר הפתוחים עד שעה מאוחרת יותר, בו בזמן שרוב חדרי הכושר סוגרים בשעה 17, או לחילופין לצאת בזמן העבודה לאימון.

כמו"כ פתיחת המועדון במוצאי יום העצמאות בשעה 20 בערב במקום בשעה 18 מה שיוצר עומס גדול של מתאמנים. (כמו כל מוצ"ש בשעון הקיץ, אבל על כך אין לנו מה לומר היות והמקום שומר שבת, היינו שמחים שבמוצ"ש בשעות הקיץ המועדון יהיה פתוח עד השעה 24) אם מדיניות המועדון הינה סגירה מוקדמת בימים הנ"ל, על הנהלת המועדון לפרסם זאת מראש למינויים על מנת שכל אחד ואחת יחליטו האם זה מתאים להם.

אנו מבקשים מהנהלת המועדון הסברים ופתרונות לבעיות שהעלנו בעוצמה זו, מן הסתם ישנם עוד דברים שניתן ורצוי לשפר. אבל הבעיות  הללו הינם בסיסים ועקרוניים עבורנו הדורשים פיתרון מיידי. ככל ולא נקבל תשובות הגיוניות, ופתרונות לבעיות הללו נאלץ בלית ברירה לבטל את חברתנו במועדון.

הוסיפו את חתימתכם

שולח חתימה, אנא המתינו