הדר עם ביחד

אין תמונה

מספר חתימות

136
 
1,000  

אנחנו החתומים מטה, הגרים בהדר עם, סובלים, אנחנו וילדינו, מזו תקופה ארוכה מהטרדה מתמשכת, שלא פוסקת, פעמיים כל יום (כשעה בכל פעם).

ההטרדה לכאורה נגרמת על ידי תושב הדר עם, ע, המפגין וכורז בקול רם, כנגד יו"ר הוועד המקומי של היישוב, באמצעות מגה פון, עם הקלטה מראש. 

בעבר כבר הפגין "ע" ברחבי היישוב באמצעות מגה פון והפריע לתושבים. כתוצאה מכך, ביקשה מזכירת היישוב, צו להפסקת הטרדותיו ואמנם התקבל בבימ"ש צו שכזה, על ידי כב' השופטת סמדר קולנדר-אברמוביץ, יובל נ'  (ה"ט 20783-09-19), צו האוסר עליו להשתמש במגה פון, מערכת כריזה ו/או מערכת הגברה, עד לתאריך 11/05/2020.                                                                   

בנוסף לכך, גם כן עקב הטרדותיו ואיומיו לכאורה, התקבל בבימ"ש צו, על ידי כב' השופט אלי ברנד, בתאריך 7/5/2020, תירוש ,  האוסר עליו, בין היתר, להיכנס למבנה מזכירות היישוב וכן נאסר עליו להשתמש באמצעי הגברה ברדיוס של 50 מטר ממבנה המזכירות.

ע כבר הודיע מראש, באמצעות פרסום לרבים, כי בכוונתו, עם סיום מועד צו ביהמ"ש, ב 11/05/20, לחזור ולהפגין עם מגה פון, ואכן לצערנו הטרדותיו חזרו לרחובות הכפר.

אנחנו גרים בישוב קטן ושליו והפגנה קולנית זו גורמת לנו ולילדינו, הטרדה מתמשכת ובלתי נסבלת, הילדים הקטנים מבועתים, חלקם מפחדים לעבור ברחוב ליד "האיש המרעיש בחוצות הכפר" ולוותיקים מופרעת מנוחתם. מספר פעמים אף הגיעו שוטרים למקום, בעקבות תלונות שכנים והם המליצו להפנות את תלונותינו לבית המשפט. 

אין אנו מקבלים את גרסתו שזו זכותו, כפי שהוא נוהג להפגין מול ביתו של היועמ"ש מנדלבליט ואחרים. למותר לציין כי יו"ר הוועד המקומי בהדר עם, בדומה ליו"ר ועד בית, בבניין רב קומות בעיר (מספר דיירים דומה), אינו אנשי ציבור ברמה לאומית ו/או ארצית, כמו ביבי, גנץ, מנדלבליט ואחרים ואנחנו, כתושבי הכפר, לא מוכנים לסבול את ההפרעות וההטרדות היום יומיות, המפריעים את מנוחתנו ואת שלוותנו וכפי שהבטיח, וודאי לא כאשר הם ימשכו עוד כ 4 שנים  (זמן כהונתו של יו"ר הוועד).

מעבר לזה, אנחנו מבקשים להודות לחברי הועד המקומי ולחזק את ידם במאבק המיותר הזה וביחוד את מאיר רבינוביץ, חברנו, שסופג בשביל כולנו.

 

הוסיפו את חתימתכם

שולח חתימה, אנא המתינו

ציר הזמן של העצומה

01/07/2020
העצומה השיגה 100 חתימות!
30/06/2020
העצומה השיגה 50 חתימות!
30/06/2020
העצומה נפתחה