פרדס חנה כרכור הכריזי על מצב חירום אקלימי

פרדס חנה כרכור הכריזי על מצב חירום אקלימי

מספר חתימות

133
 
1,000  
אנו קוראים למועצה מקומית פרדס חנה כרכור להכריז על מצב חירום אקלימי ואקולוגי 
 
הצטרפו לדרישה שלנו באמצעות חתימה על העצומה!
 
לכבוד: הגר פרי יגור ראש המועצה המקומית פרדס חנה כרכור,
  
אנו תושבי פרדס חנה כרכור מודאגים נוכח משבר האקלים המתקרב לפתחנו ומאיים על עתידנו ועתיד ילדינו. אנו מודאגים מאזלת ידם המתמשכת של ממשלות העולם לפתור את הבעיה.
 
הניסיון מרחבי העולם מלמד כי השלטון המקומי הוא המקום הטוב ביותר להתחיל להניע פעולה ממשלתית בנושא משבר האקלים. בשנים האחרונות, כ-1,350 רשויות מקומיות מ-26 מדינות שונות הכריזו על מצב חירום אקלימי. הזמן לפעול הוא עכשיו ויש לנו את המחויבות לפעול לשינוי למען עתיד הילדים שלנו.
 
אנו קוראים גם למועצת פרדס חנה כרכור לקחת חלק פעיל במאבק ולהכריז על מצב חירום אקלימי. מעבר לאקט הכרזתי והתודעתי החשוב, אקט זה יבליט את מחויבותה של המועצה לפעול למען צמצום מהיר ככל הניתן של פליטות גזי החממה והכנת תכנית להתמודדות עם המשבר ומגוון הבעיות שיביא עמו.
 
 
מדוע פרדס חנה כרכור?
פרדס חנה מתמודדת עם אתגרים סביבתיים מורכבים: זיהום אוויר יחסית גבוה, קירבה מצד אחד לתחנות הכוח הפחמיות בחדרה ומצד שני לאסדת הגז לוויתן, אתגר השמירה על העצים והשטחים הירוקים במושבה ועוד.
ומאידך - אנחנו מרגישים שיש כאן פוטנציאל גבוה להובלת שינוי בתחום הסביבתי. נהיה גאים להיות הרשות הראשונה בארץ שמצטרפת למגמה העולמית ומכריזה על מצב חירום אקלימי ואקולוגי.
בואו נתרום את חלקינו למאמץ הגלובלי, למען עתיד הילדים שלנו!

הוסיפו את חתימתכם

שולח חתימה, אנא המתינו

ציר הזמן של העצומה

21/02/2020
העצומה השיגה 100 חתימות!
14/02/2020
העצומה השיגה 50 חתימות!
13/02/2020
העצומה נפתחה