אכיפת חנייה מסוכנת ולא חוקית

אכיפת חנייה מסוכנת ולא חוקית

מספר חתימות

עד כה נאספו: 63 חתימות.

עיריית קריית אתא, המוקד העירוני שלנו ומשטרת ישראל היקרים

אנו תושבי גבעת אלונים בכלל ורחובות כרחוב סנונית ורחוב אנפה בפרט, פונים אליכם בבקשה לאכוף את החוק התעבורתי והבטיחותי שמגנים על כולנו ושומרים על זכויותינו כתושבים!

ברחובות השכונה רווחת תופעה של חניית רכבים בצורה לא חוקית ומסוכנת- על המדרכות בצורה המגבילה את תנועת הולכי הרגל, עגלות ילדים וכסאות מוגבלי תנועהבצמוד לשערי חניוני הבניינים בצורה החוסמת את שדות הראייה ומקשה על תנועת הרכביםוהחמור מכל- בצורה החוסמת את הגישה לרחבות ההצלה- אשר במיוחד בתקופה רגישה כזו נחוצות למקרה חירום! כמובן גם חניות נרחבות באיזורי אבן שפה אדום-לבן וחניות כפולות- מקרים אלו עולים בצורה תדירה ברחוב אנפה.

רבים מאיתנו פנינו פעמים רבות למוקד בזמן אמת- רק קומץ מהפעמים הובילו לאכיפת החוק.בנוסף גם פניות למשטרת ישראל לרוב נתקלות באזניים ערלות.מטעם שני הגופים שהאכיפה באחריותם נטענת שוב ושוב התואנה שמפנים אליהם החונים פורעי החוק- "מצוקת חנייה". אין הדבר נכון- יש שפע חניות במרחק הליכה קצר, עשרות מטרים או לכל היותר מאות מטרים בודדים, התופעה נובעת מעצלנות גרידא!

אנו מבקשים שתפעלו לאכיפת החוק, למען בטחוננו וזכויותינו כתושבים וכהולכי רגל, אי האכיפה נותנת לגיטמציה להחרפת התופעה, לפגיעה בחופש התנועה ובטחון התושבים ומעבירה את האחריות אל תושבי השכונה, דבר אשר מוליד חיכוכים ותקריות מיותרות.

הוסיפו את חתימתכם

שולח חתימה, אנא המתינו

ציר הזמן של העצומה

31/10/2023
העצומה השיגה 50 חתימות!
30/10/2023
העצומה נפתחה