רק ביחד ננצח

רק ביחד ננצח

מספר חתימות

1,036
 
20,000  

שרי הממשלה 

עיצרו! אל תפנו גב למילואימניקים! הביאו מתווה שירות שמחבר בין כל חלקי העם.

  אנחנו לוחמי מילואים - הגענו מיד כשהמדינה קראה לנו. רבים מאיתנו התייצבו עוד לפני שהמדינה קראה והתעשתה.אנחנו עשינו ונעשה הכל בשביל המדינה.תמיד נבוא כשיקראו לנו. אנו מצפים שכך ינהגו כולם.

החלטת הממשלה הצפויה בנוגע לחוק הגיוס מבהירה שהמדינה לא תעשה למעננו.

היא לא תעשה למעננו ולמען המשפחות שלנו.המדינה משתמטת מחובותיה הבסיסיות ביותר של שותפות, שוויון, ערבות הדדית ולכידות פנימית.אין עוצמה צבאית בלי ערבות הדדית - ואת אבן היסוד הזו אתם שומטים עכשיו.

  

שרי הממשלה, אתם יודעים לשלוח אותנו אל שדה הקרב ועכשיו תסתכלו לנו בעיניים: האם אתם מאמינים שזה הוגן וצודק לשלוח אותנו שוב ושוב לשדה הקרב, בזמן שאחינו לא שותפים בנטל?מי שיודע לקרוא לנו ללמעלה מ 100 ימי מילואים, ראוי שלא יתן יד לשחרור של המונים משירות. אתם מפרקים אותנו מבפנים.

איבדנו חברים, חברים שלנו עודם משתקמים במחלקות הפצועים, רבים מהם רק מחכים להזדמנות לצאת מבית החולים ולהתגייס שוב, ואתם מעזים לפטור מגזר שלם מכל שירות תחת בליל של מילים יפות ומשחקים פוליטיים?? עזבנו את המשפחה, עזבנו את העבודה וחלקנו איבדנו את הפרנסה, ועכשיו אנחנו מרגישים שהמדינה שאנחנו נלחמים עבורה מפנה לנו גב.

  

התייצבנו ב- 7.10 ונתייצב גם בעתיד. להגן על המדינה ולשרת זו זכות.אבל חלק ממה שצריך לעשות זה גם לתקן עיוותים - לא יכול להיות שמגזר כ"כ גדול ויקר בעם ישראל, אינו לוקח חלק.אנחנו רואים בחרדים אחים ושותפים. השותפות הזו צריכה לבוא גם ברגע הכי קריטי של להיות אזרח במדינת ישראל - השירות וסיכון החיים.לא כדי לשנות אותם או לפגוע באורחות חייהם. כן תוך פשרות והסכמות עם הצבא.אבל השינוי העמוק חייב להיעשות וכמו שצריך - כי אם לא במצב החירום שאנחנו נמצאים בו, אז מתי??

   

אנחנו קוראים לכם לא לתמוך בהצעה הרעה הזו.הביאו מתווה שישנה באופן מהותי את המצב הקיים ויגדיל באופן הוגן והגיוני את מספר המשרתים בצה"ל מכל חלקי החברה.

הוסיפו את חתימתכם

שולח חתימה, אנא המתינו

ציר הזמן של העצומה

26/03/2024
העצומה השיגה 1,000 חתימות!
24/03/2024
העצומה השיגה 500 חתימות!
24/03/2024
העצומה נפתחה