ילדי גן קיפוד ים

ילדי גן קיפוד ים

מספר חתימות

37
 
70  
פורסם בתאריך: 13/01/2021
 

אל:

  • ראש העיר, מר צביקה ברוט
  • מנהל אגף החינוך, מר אלי יריב
  • מנהלת המחלקה לגיל הרך, הגברת פנינה מנקט

הנדון: שינוי סיווג גילאי גן קיפוד ים לשנת הלימודים תשפ"ב

מכובדים, אתמול נודע לנו שגן קיפוד ים, גן תת חובה לגילאי 4, הופך להיות גן לגילאי 3-4  וש-35 ילדי הגן, כנראה יצטרכו להתפצל. נבקש לחדד, קיפוד ים היה הגן היחיד שנפתח לגילאי 4 בשנת הלימודים תשפ"א בכל מתחם הגנים חביבה רייק - כצנלסון - יוספטל (מתוך 6 גנים במתחם). כל בני הארבע מהאזור נרשמו לגן הזה, כאשר שאר הגנים היו טרום טרום חובה או חובה. השנה, כפי שהבנו מהרשימה, הגן הופך להיות לגילאי 3-4. המשמעות של זה שהולכים לפצל את כל הילדים, להפריד אותם ולחלק בין שאר גני המתחם. למה, למען השם???

ידוע והוכח, כי החלפת דמות מחנך בגילאים האלו, גורמת לפגיעה בילדים הרכים, מעבר לפגיעות שנפגעו גם ככה בגלל שנת הקורונה.

כידוע, לילדים הייתה שנה קשה מאוד, כמו לכולם, אבל פה מדובר בקטנים. עד שניסו מאוד (והצליחו בגבורה האלופים) להתרגל לגננת הנהדרת ספיר, לצוות הסייעות המנצח בריג'יט ורונית, לנשות הצהרון הנפלאות רווית ורותי, למציאות המטורפת אליה נקלענו וכמובן אחד לשני ולכל ילדי הגן... בשביל מה הפיצול המיותר הזה? למה לא עושים חשיבה פשוטה כשטובת הילדים קודמת לכול. מינימום שינויים, מינימום הפרדות, מינימום כאבים וקשיים לילדים הקטנים האלה. עוד פעם להיפרד, עוד פעם להסתגל. דיי...בואו נניח להם בבקשה.

אנחנו באמת לא מבינים מה השיקול שעומד מאחורי ההחלטה הקשה הזו. זה ממש לא עושה שכל בשום צורה וזה בא על חשבון הילדים שלנו.

הרבה יותר הגיוני לקחת גן חובה מהמתחם, שילדיו עולים ל-א' (ויש הרבה כאלה) ולהפוך אותו לגילאי 3-4.

אנחנו הוריי הגן, המכיל 35 ילדים,

פונים אליכם בכל לשון של בקשה ומבקשים שתבחנו את הנושא היטב, לפני שמתפרסמת הרשימה. אנו מבקשים שתבינו את חוסר ההיגיון בכך ואת הפגיעה שזה גורם לילדנו. לצערנו אין קבלת קהל ואנו לא יכולים להגיע פיסית לצערנו, אבל הנושא ממש חייב להיבדק.

נבקש להוסיף כי השנה פעל בגן צהרון ניצנים בצורה נהדרת ולשביעות רצון ההורים.

כמו כן, מרבית הורי הגן עובדים עד שעות מאוחרות וצהרון ניצנים הוא היחיד שעובד עד השעה חמש.

אנו מבקשים בכל לשון של בקשה להישאר עם צהרון ניצנים גם לשנה הקרובה ועם הצוות הנפלא שלו, רווית ורותי.

נחזור ונבקש להדגיש, המשמעות של ביטול הגן כממשיך חובה, קשה מאוד לילדינו ולנו כהורים. נשמח ונודה אם תוכלו לשפוך אור על הנושא בהקדם, על מנת שהילדים שלנו יזכו לשנה קצת פחות סוערת ומטלטלת עם העוגן והצוות הנפלא שהם מכירים בגן קיפוד ים. מקווים לבשורות טובות, ממתינים לתגובתכם, הורי ילדי גן קיפוד ים.

הוסיפו את חתימתכם

שולח חתימה, אנא המתינו