הורים דורשים סיום עיצומי הגננות

אין תמונה

מספר חתימות

1,644
 
100,000  

  

תכירו את מערכת החינוך בגני הילדים של ההווה והעתיד - במערכת החינוך בגני הילדים לא מתקיימים כלל אירועים לאחר שעות הלימודים ובכלל זה אין ימי הורים ושיח אישי בין הורה-גננת, אין מפגשי היכרות טרום תחילת השנה עם הצוותים.

 

תדמיינו עולם דמיוני בו המורה הייתה מזמינה את ההורים לשיחות אישיות בזמן בו היא אמורה ללמד את הכיתה. עכשיו דמיינו שבכל פעם שהייתם רוצים לקיים פעילות משותפת הורים-ילדים בכיתה הייתם נדרשים לקיימה בשעות הבוקר על חשבון שעות עבודה שלכם – בגני הילדים העירוניים זה לא עולם דמיוני זאת המציאות!!!!

 

אם לא נציף כלפי מעלה דרישה חד משמעית לסיום העיצומים, המצב הקיים, הזמני לכאורה, יהפוך לקבוע.

 

מתחילת השנה במשך למעלה מ- 7 חודשים, עם החלת רפורמת אופק חדש בכל גני העירייה בארץ, אנו ההורים נאלצים להשלים עם המצב בו הגננות בעיצומים בהנחיית הסתדרות המורים והילדים וההורים נפגעים.

בל נשכח, שמערכת החינוך מיועדת לקלוט מספר רב של ילדים בשנת הלימודים הקרובה ובהתאמה גננות חדשות  תקלטנה למקום עבודה הנמצא בסכסוך עבודה.

 

מדובר לא רק בבעיה לוגיסטית, המקשה על ההורים להשתתף בפעילויות המתקיימות בשעות העבודה, אלא בבעיה הנוגעת לאופייה של המסגרת החינוכית אליה אנו שולחים את ילדינו ולחשיבות בשמירה על ערוץ תקשורת פתוח וחופשי בין הגננת להורה, על מנת לתת מענה אמיתי לצרכים של ילדינו. המשך המצב הקיים מרוקן מתוכן את השיח על הפיכת הפירמידה והשקעה בחינוך הגיל הרך.

 

אנו מאמינים ששיש לנו כח, על ידי הרתמות משותפת להפעיל לחץ ולדרוש משר החינוך, שר האוצר ומזכ"ל הסתדרות המורים להפסיק להתנהל מעל ראשיהם של ילדינו ושלנו ולהביא לסיומם של העיצומים. בכל מגזר אחר זה קורה אז למה לא בחינוך?

 

על כן החלטנו להעביר עצומה שתסב את תשומת הלב לעשייה משותפת, ותמנע התנהלות קלוקלת שבמהרה תוטמע כשיגרה וכל זאת תחת השם "אופק חדש". אנא חתמו והפיצו את העצומה.

 

הוסיפו את חתימתכם

שולח חתימה, אנא המתינו

ציר הזמן של העצומה

16/05/2012
העצומה השיגה 1,000 חתימות!
08/05/2012
העצומה השיגה 500 חתימות!
07/03/2012
העצומה השיגה 100 חתימות!
06/03/2012
העצומה נפתחה