עושים סוף להפקרות ולביזיון - סוגרים את קבוצת הפועל איחוד בני סכנין

עושים סוף להפקרות ולביזיון - סוגרים את קבוצת הפועל איחוד בני סכנין

מספר חתימות

4,875
 
10,000  

בשם משפחות השכול:

אני כותב את מכתבי זה מדם ליבנו. אנו משפחות השכול ששילמו במיטב בניהם, ילדיהם, ובשמם של משפחות שלמות שאיבדו את חייהם בשל היותם יהודים. לובשי מדים, זקנים, נשים וטף.

אני כותב את מכתבי זה ומאד מזועזע מההתעלמות של ההתאחדות לכדורגל, של מינהלת הליגה ושל משרד הספורט, על שהתרחש בסכנין, משחק נגד בית"ר ירושלים, ששם נשמעו זעקות שינאה כגון: ברוח ובדם נפדה את אלקצא. אטבח אל יהוד, קריאות לשפוך דם יהודי ,לחטוף חיילים, תמיכה במחבלים.. יקרינו סמ"ש גד רחמים הי"ד שנפל בקרב גבורה בציר המתפללים בחברון, שילם בחיו בכדי להציל יהודים, ועל כך קיבלה משפחתו את עיטור האומץ. מחזה קשה חווינו בדוחא.

לא יכול להיות שבתוך שיטחה של מדינת ישראל במגרש כדורגל שממומן מכספי ההתאחדות שהם בעצם כספי משלם המיסים יערך כנס תמיכה באיש החיזבאללה שברח מהארץ בגלל היותו משת"פ של מחבלים מלבנון, ובאותה נשימה ימנעו מאיתנו להניף את דגל הלאום.

לא יתכן שיתעלמו מהנפת דגלי חיזבאללה וחמאס בתוך מדינת ישראל ואף אחד לא נותן דעתו על כך לא ייתכן שלא יתנו את הדעת על עדת שונאי ישראל כ-7000 במספר שקוראים להשמדת מדינת ישראל שעל הגנתה נפלו יקירנו!!!

אנו קוראים להתאחדות, למשרד הספורט לסגור את קבוצת הכדורגל של סכנין. שמנהליה מסיתים את האוהדים ומלמדים לשינאת ישראל והעם היהודי. למען בטחון המדינה וכבוד ילדינו שנפלו בגלל דגל הלאום. אנו דורשים את הקבוצה, לבטל את ההקצבות. אני קורא למפרסמים שלא לפרסם במגרש בדוחא. ולסגור את הקבוצה ואת החממה של שונאינו שנקרא איצטדיון דוחא.

מילים אלו נכתבו בעיניים לחות בשמם של משפחות שכולות וכואבות:

טובול יעקב. אורלי גרגו. אביהו לוי. צילה רחמים. רותי חסנו. אלי גרבי.

הוסיפו את חתימתכם

שולח חתימה, אנא המתינו

ציר הזמן של העצומה

24/03/2016
העצומה השיגה 2,500 חתימות!
24/03/2016
העצומה נפתחה