לשחרר את שחר

לשחרר את שחר

מספר חתימות

1,607
 
1,500  

אנו חבריו של שחר ארז מבית הספר הרב תחומי עמק חרוד לא מבינים למה ילד בן 16.5 אינו יכול לבחור איפה לשחק כדורסל ואיפה ללמוד.

שחר ארז נולד וגדל והתחנך במודיעין ובמועדון הכדורסל עצמה מודיעין. בסיום כתה י ביקש שחר מאגודתו לעבור לעמק חרוד ליגת העל לתיכונים ולפנימיית הכדורסל גלבוע מעיינות.

בחודש וחצי האחרון לאחר ששחר התקבל למגמת הכדורסל ברב תחומי עמק חרוד ולנבחרת ליגת התיכונים, אנו עדים למסע המטלטל שעובר על חברנו שחר. איננו חושבים שזה מגיע לכל אדם וספורטאי באשר הוא. איננו מבינים איך מבוגרים יכולים להתנהג כך לילד שכל רצונו הוא להגשים את חלומו.

אנו מודעים לחוק הספורט שאינו מגן על השחקנים שעודם קטינים ומגן על האגודות, אבל הרי איך שחקן יכול לשחק במקום שהוא לא רוצה.

במסעו של ילד שחולם להיות כדורסלן חוברים אליו המשברים, הניסיונות, הכישלונות והאכזבות, ולא פעם הוא נדרש להתמודד מול מציאות שתסטור על פניו. חוק הספורט לא צריך לחתור תחת יסודות הוודאות שילד ספורטאי וכדורסלן בפרט בנה עד כה, ותהרוס אותם מן היסוד ותגרום לחורבנם.

כואב לנו לראות שכל מה שנותר משחר וחלומותיו זו רק תחושת כאב חדה וסבל נוראי .

מועדון כדורסל לא נועד להכאיב.מועדון כדורסל הוא לא בית כלא.

אנו חבריו לנבחרת בית הספר עמק חרוד פונים לכל מי שידו בדבר ויש בסמכותו לאפשר את שחרורו של שחר מאגודת האם לעזור ולסייע לילד שכל רצונו הוא לשחק במקום שהוא בחר.

הוסיפו את חתימתכם

שולח חתימה, אנא המתינו

ציר הזמן של העצומה

28/08/2020
העצומה השיגה 1,000 חתימות!
28/08/2020
העצומה נפתחה