קריאה לראש ממשלת ישראל: בקש חנינה למוחמד אבו שהלה - מתווך עסקת בית המכפלה!

קריאה לראש ממשלת ישראל: בקש חנינה למוחמד אבו שהלה - מתווך עסקת בית המכפלה!

מספר חתימות

170
 
10,000  

הרשות הפלשתינית החליטה להוציא צו הוצאה להורג כנגד איש הקש שרכש את בית המכפלה בחברון, כך חושף כתב מקור ראשון, אסף גיבור.

מוחמד אבו שהלה - פלשתיני, עבר הליך משפטי מזורז על ידי הרשות הפלשתינית שכלל 2 חקירות.

בחקירה הראשונה הוא הצליח לעמוד ולא לחשוף את פרטי העסקה. בחקירה השנייה הוא נשבר והודה כי גויס למוסד ב-2006 ושהוא הופעל בעבר על ידי ישראל.

אבו שהלה, שהיה קצין לשעבר במנגנוני הביטחון הפלשתינים, קיבל כסף עבור רכישת בית המכפלה, וביצע את הרכשה עבור גוף יהודי.

מקורות פלשתינים מסרו כי צו ההוצאה להורג על שמו של אבו שהלה הועבר מבית המשפט למשרד יושב ראש הרשות אבו מאזן שצריך לחתום על גזר הדין מוות לפלשתיני שרכש את בית המכפלה.

דעותיו הפרגמטיות לכאורה של אבו מאזן ואמירותיו הפומביות בתקשורת נגד הרג אזרחים לא מנעו ממנו בעבר לחתום על צווי הוצאה להורג דומים, למרות הלחץ הבינלאומי שמופעל על הרשות הפלשתינית לחדול מחיסול משתפי פעולה עם ישראל.

ראשי שדולת ארץ ישראל בכנסת, חבר הכנסת זאב אלקין וח"כ אריה אלדד: "גזר דין המוות על אדם שכל פשעו הוא מכירת בית ליהודים בחברון, מעיד על טיבה וטבעה האנטישמי של הרש"פ. אך סמלי הוא שגז"ד זה ניתן בפתחו של השבוע בו מצוין יום השואה.

"למעשה, גזר הדין האכזרי והגזעני הזה מעיד גם על העובדה שהבית אכן נמכר לרוכשיו היהודים. השדולה קוראת לרוה"מ לפעול בנחרצות נגד החוק הפלשתיני האנטישמי, הן באמצעות הצלת חייו של הנדון למוות, והן באמצעות החזרת הרוכשים היהודים לבית אותו רכשו כדין. כל התנהלות אחרת משמעותה הסכמה בשתיקה של ממשלת ישראל עם 'שלטון החוק' הפלשתיני האנטישמי".

מקור: כיכר השבת

אנו קוראים לראש ממשלת ישראל, מר בנימין נתניהו, להכריז כי הוא מבקש שיושב ראש הרשות הפלסטינית, מחמוד עבאס (אבו מאזן) יעניק חנינה מלאה למר מוחמד אבו שהלה, שבסך הכל "העיז בחוצפתו" לסייע במכירת בתים ליהודים.

אנו קוראים לשפיות, לסולידריות והגינות! לא ייתכן שמצד אחד אבו מאזן קורא לשלום עם ישראל, ומצד שני מוציא להורג אנשים שמקיימים עסקאות עם יהודים! די לצביעות הפלסטינית!

הוסיפו את חתימתכם

שולח חתימה, אנא המתינו

ציר הזמן של העצומה

04/05/2012
העצומה השיגה 100 חתימות!
15/04/2012
העצומה נפתחה