עצומה לחופש הבריאות של ילדי ישראל

עצומה לחופש הבריאות של ילדי ישראל

מספר חתימות

744
 
5,000  

תאריך: 3/1/2013

 

שלום,

 

אנחנו קבוצת ילדים ובוגרים מכפר הילדים בכרמיאל. לפני מספר חודשים נחשפנו למידע חשוב ביותר ששינה את חיינו ואת האופן בו אנו חושבים על אוכל, תזונה והבריאות שלנו.

 

צפינו בהרצאה ביו-טיוב של גארי יורופסקי שדיברה על הזוועות אותן עוברים בעלי החיים הנשחטים יום יום בשם תענוגות האכילה שלנו. לא רק זה, אלא גם למדנו על הנזקים הבריאותיים הנגרמים לגופנו כתוצאה מאכילת חיות מתות, וגם מצריכת מזון מתועש, מעובד ומוצרי חלב.

 

ערכנו מחקר יותר מעמיק בנושא, ונחשפו לעולם של מידע שלא היה ידוע לנו לפני כן: נחשפנו למחקרים מדעיים מתקדמים ביותר אשר מוכיחים ללא ספק את ההשפעה ההרסנית שיש לתזונה שמקורה מן החי על גופנו, אוכל מתועש ומוצרי חלב אשר גורמים לנו נזקים פיזיים ונפשיים.

 

למדנו על ההשפעה ההרסנית שיש לסוכר לבן, קמח לבן, מלח לבן ואוכל מטוגן על גופנו ונפשנו. אחד המחקרים המובילים בעולם בתחום זה, הספר ״מחקר סין״, מוכיח זאת מעבר ללא ספק.

 

זה כבר זמן מה שאנחנו מסתובבים רעבים בכפר מכיוון שבקושי יש לנו מה לאכול כי מגישים לנו בשר, מוצרי חלב, קמח לבן ואוכל מתועש - ואת זה אנחנו מסרבים לאכול. 

 

אנחנו אומרים די!!!! די להרעיל אותנו באוכל שלא רק סותר את הערכים המוסריים שלנו, אלא גם אוכל שפוגע בנו פיזית ונפשית.

 

זה שאנחנו חיים כאן שלא ברשות ההורים, זו לא סיבה שיתייחסו אלינו כאזרחים סוג ב׳. אנחנו לוקחים אחריות מלאה על החיים והבריאות שלנו ודורשים אוכל טבעוני ובריא.

 

כשאנחנו מבקשים נעליים חדשות, בגד חדש או ציוד לבית הספר אנחנו מקבלים, אך מדוע נושא האוכל שלנו זוכה להתעלמות מוחלטת???

 

אנו דורשים מהרשויות הממונות: מהנהלת הכפר וממשרד החינוך שלפי ידיעתנו הוא זה שאחראי על תפריט האוכל שלנו, שינוי מיידי אשר יאפשר לנו לקבל אוכל טבעוני, נקי, יותר פירות וירקות טריים, ותחליפים בריאים ואיכותיים אשר יזינו אותנו ולא ירעילו אותנו. 

 

אנחנו משמשים גם כדוברים לאלפי ילדים אחרים בארץ, לא רק במסגרת אומנה, ומסר זה מופץ בכל אמצעי התקשורת הקיימים לרשותנו.

 

 

בברכה,

ילדי ובוגרי כפר הילדים בכרמיאל החתומים מטה.קטיה שומילין, דוד דדשב, פז אזולאי שיש. 

 

הוסיפו את חתימתכם

שולח חתימה, אנא המתינו

ציר הזמן של העצומה

13/02/2013
העצומה השיגה 500 חתימות!
07/01/2013
העצומה השיגה 100 חתימות!
05/01/2013
העצומה נפתחה