תמיכה בדוד לביא

אין תמונה

מספר חתימות

122
 
120  

לכבוד, ועדת השימוע באוניברסיטה העברית בירושלים

אנחנו, סטודנטים וסטודנטיות לתארים וטרינריה ומדעי בעלי החיים (מכלל המחזורים הנוכחיים), כמו גם טכנאים וטכנאיות, רופאים ורופאות העובדים בבית החולים הוטרינרי בבית דגן, רוצים ורוצות להביע תמיכה בדוד לביא בזמן זה.

אנו מבינים כי דוד עומד בפני ועדת שימוע שיכולה להביא להרחקתו לצמיתות מתואר הוטרינריה, ואנו רוצים להביע את תמיכתנו המלאה בו ולבקש מחברי וחברות הועדה המכובדת להכיר בדוד האדם, ולא רק במעשיו.

דוד הוא סטודנט מוערך ואהוב. במהלך שנות הלימודים לתואר הראשון ותואר הוטרינריה היה דוד משקיע מאמצים רבים בלמידה ובחזרה על החומר, פרונטלית ומעשית, סיכם סיכומי שיעור מושקעים שמועברים עד היום בין מחזורים שונים, ליווה את מחזור שנה א׳ לוטרינריה כמנטור שנה ב׳ והיה עזר למרצים ומרצות בקורסים שונים. יש לנו הערכה רבה לדוד ולפועלו ואנו מאמינים כי דוד יהיה רופא וטרינר מצוין בתחומו. 

דוד עובד בבית החולים הוטרינרי כטכנאי בכיר מזה מספר שנים. דוד מוערך, משקיע מאמצים וזמן, אנושי וחם אל בעלי החיים המטופלים, בעליהם ואל צוות העובדים. במהלך שנות עבודתו אנו מכירים כי דוד מקצועי מאוד, אוהב את העבודה בכל ליבו ונותן מעצמו גם עבור האחר וגם מתוך האהבה למקצוע.

דוד עתיד להיות רופא וטרינר נהדר גם מקצועית, וגם בעיקר בשל אהבתו הגדולה לטיפול בבעלי חיים. הרחקתו מהלימודים לצמיתות תוביל להפסד של רופא וטרינר בישראל, שלא יהיה רק מצוין, אלא גם אוהב ומשקיע בעבודה ורוצה בהתפתחות המקצוע לעתיד.

אנו מבקשים ומבקשות מחברי וחברות הועדה המכובדת לראות את דוד, שלא רק על סמך מעשיו, אלא לראות אותו כאדם, כסטודנט וכמי שיכול להיות רופא מצוין לעתיד, ולשפוט אותו על פי האדם שהוא.

אנו חתומים וחתומות על עצומה זו על מנת שקולותינו ישמעו בפני הועדה. אנו מוכנים ומוכנות, ונעשה מאמצים, גם להגיע לשימוע עצמו על מנת להיות מליצי יושר עבור דוד ולתמוך בו בשעה זו.

אנו מקווים ומקוות שקולותנו ותמיכתנו עבור דוד יועברו לאוזניים שומעות וללב פתוח. 

הוסיפו את חתימתכם

שולח חתימה, אנא המתינו

ציר הזמן של העצומה

28/07/2022
העצומה השיגה 100 חתימות!
27/07/2022
העצומה השיגה 50 חתימות!
27/07/2022
העצומה נפתחה