החזירו את השטחים הירוקים לשכונת עבר הירדן

החזירו את השטחים הירוקים לשכונת עבר הירדן

מספר חתימות

0
 
500  
פורסם בתאריך: 03/04/2021
 

נדמה כי שכונת עבר הירדן הפכה להיות החצר האחורית של העיר !! ואנו תושבי השכונה אומרים: לא אצלנו!

תושבי עבר הירדן בדאגה וחרדה אמיתית לאור הקמה והסדרת   2 מגרשי חניה בשטח השכונה אשר פוגעים באופי שכונת עבר הירדן ומשאירה אותנו  כל פעם מחדש פעורי פה ביחס העירייה כלפינו, הפגיעה באיכות החיים בשכונה הופכת ממשית ובלתי רצויה ו/או מתקבלת.

פעולות אלה עתידות לגרום לנזק באיכות חיינו, אנו מבקשים לקיים שיח שוטף ולבטל/לצמצם את כמות החניות לאלתר ולקיים פגישה מול נציגי השכונה, תוך שקיפות מלאה בנושאים כדלהלן:

1. חניון הנבנה כעת בתחום שבין הכולל לנהר הירדן 10 - לדיירי הבניינים קיים חניון תת קרקעי, שטחי כחול לבן הקיימים משמשים את יתר דיירי השכונה, חניון באמצע השכונה יצמצם משמעותית שטחים ירוקים - השטח עליו נבנית החניה הוא ריאה ירוקה אחרונה ויקרה לנו, הפיכתו למגרש חנייה תפגע משמעותית באיכות חיינו.הואיל ושכונתנו הפכה בעל כורחה להיות חניון בר קיימא עבור באי הבקו״ם אשר גם על כך התלוננו לא מעט ונפלנו על אזניים ערלות ובאם כוונת העירייה ״לאורחים״ אזי אמתלא מעין זו הינה בפועל לתת קרקע נוספת למתרחש המתרחשת אצלנו יום יום! ולשרת את כל הבאים מסביב למעט תושבי השכונה.  אנו סובלים באופן תדיר מרכבת הרכבים ותושבי חוץ אשר נכנסים אל שכונתנו וגורמים לעומס ופקקים מיותרים, זאת ועוד אלה נוהגים בפראות ומסכנים את העוברים ושבים ובעיקרם את ילדינו אשר צועדים לביה״ס.

לפיכך, אנו מבקשים צימצום רחב /ביטול מיידי של גזרה זו להקמת 17 מקומות חנייה מיותרים לטובת הגדלת שטח הגינה! ישנה אופציה טובה שבהחלט ניתן לשקול אותה ולא פוגעת באיכות חיי השכונה. 

2. הסדרת החניה בשטח הכורכר בין נחל שיאון לצה"ל- לאור החלטת מועצת העיר על הסדרת החניה והפקעת שטח פרטי לטובת העירייה והפיכת המקום לחניון גדול אף יותר מהקיים בפועל. זאת על אף שיחות נשנות מול גורמי העיירה, עד כה עדיין לא הובהר בכמה חניות מדובר וכיצד מהלך זה ישפיע על השכונה. אנו מעוניינים לדעת מה רמת ההשפעה בקבלת ההחלטה זו של מועצת העיר על השכונה. 

אנו מבקשים שקיפות מלאה וניהול הידברות שוטפת עם ייצוג תושבי השכונה בגין השטחים הירוקים. אנו תקווה כי העירייה רואה בשיתוף פעולה אמיתי וכנה מולנו וקידום הנושאים החשובים לרווחת התושבים                                                                            מחברי העצומה - ועד תושבי השכונה

 

מוזמנים לשלוח את העצומה למייל ראש העיר...

‏ג[email protected]ג‏

הוסיפו את חתימתכם

שולח חתימה, אנא המתינו