דעיכת מילואימניקי העדה

דעיכת מילואימניקי העדה

מספר חתימות

139
 
250  

אנו העדה האתיופית, אזרחי ישראל מן המניין כבר מראשית שנות ה-80 של המאה הקודמת, שאז נחתם לראשונה חוזה רשמי בינינו לבין המדינה. בראשית עלייתנו, המדינה חגגה את שנת העצמאות ה-  33 שלה, ומאז ועד היום חלפו 35 שנים. לפיכך, אנו אזרחים בישראל יותר ממחצית חייה של המדינה, ורובנו נולדנו וגדלנו בה.אנחנו רואים בישראל כבית שלנו וממלאים אחר כל חובותינו האזרחיים. 

אבל... משרד ביטחון פנים לאורך תקופה ארוכה - "הפרופיל" של השחורים מפחיד את משטרת ישראל. אנו נתפסים כעבריינים, לא על סמך סטטיסטיקה המוכיחה אחוז פשיעה גבוה יותר בקרבנו, אלא על סמך דעות קדומות. משטרת ישראל רואה בנו בעיה והחליטה להעביר כוחות מתוגברים לשכונות שבהן אנו מתגוררים; שוטרים שרודפים, מכים, מתעללים, מחשמלים, כולאים ורוצחים אותנו. יום יום באופן שגרתי- פי 6! ביחס לאוכלוסייה.

עד עכשיו נרצחו בדם קר 11 קורבנות:

סלמון טקה ז"ל, יהודה ביאדגה ז"ל

סלמון טפרה ז"ל, אברהם דמטה ז"ל

גשאו מולה ז"ל, יוסף סלמסה ז"ל

רפאל ירדני ז"ל, יאיר מלקמו ז"ל

אילן טפרה ז"ל, אהרון מקונן ז"ל ואלי סבהט ז"ל

פקחי עירייה יחד עם תחנות המשטרה ["השיטור המשולב"] מסתובבים בשכונותינו ומפשעים את מרב נערינו, רק משום שישבו בגינה הציבורית ועשו מה שעושים - כל בני הנוער בישראל. במקום שיצמחו להיות אזרחים טובים ויגשימו את חלומותיהם, המשטרה מעודדות את צמיחת הפשיעה בקרב הצעירים והצעירות שלנו.

אי לכך ובהתאם לזאת,

מאסנו בדרישת המדינה מאתנו להמשיך ולקיים את החוזה לפיו אנו אזרחים בעלי חובות, אך לא אזרחים שווי זכויות. את חוסר הנחת שלנו אנחנו מביעים במעשים מאורגנים של מרי אזרחי, שהראשון שבהם יהיה הימנעות מהתייצבות לשירות מילואים.ארץ שלנו בית שלנו לא נשתוק לא נעבור על סדר יום. רוצים שהשוטרים יקבלו את הדין שישבו כל החיים בכלא... אנחנו כ300 מילואימניקים שחסרי מוטיבציה לשרת או לשלוח את ילדנו לצבא.

אנו קוראים לאחינו ואחיותינו להצטרף אלינו ולהתנגד לאי הצדק המתמשך נגד הקהילה. 

על החתום, 

"למה מילואים"

הוסיפו את חתימתכם

שולח חתימה, אנא המתינו

ציר הזמן של העצומה

04/07/2019
העצומה השיגה 100 חתימות!
03/07/2019
העצומה השיגה 50 חתימות!
03/07/2019
העצומה נפתחה