לא נותנים לאראל סג"ל לשדר בגל"צ

אין תמונה

מספר חתימות

211
 
1,000  

אנו החתומים והחתומות על עצומה זו, קוראים לירון דקל, מפקד גל"צ, לבטל לאלתר את מינויו של העיתונאי אראל סג"ל להגיש תכנית קבועה בגל"צ (כפי שפורסם לאחרונה). בכך אנו מבקשים מדקל לשלוח מסר ערכי חיוני לאזרחי ולאזרחיות ישראל, ובעיקר לחיילות הצעירות הרבות שמשרתות בתחנה, שהשפלה על בסיס מיני של ח"כית צעירה בשידור חי בערוץ טלוויזיה היא פסולה מעיקרה, אינה נכללת בגבולות חופש הביטוי ומשדרת מסר אלים ומאיים על צעירות בעלות שאיפות לפעול בתחום הציבורי ובכלל.

מעטים טרם נחשפו לחיקוי המשפיל והפוגעני של העיתונאי אראל סג"ל את ח"כ סתיו שפיר בערוץ 20 שלשום. למי שפספס, הנה הלינק למופע של השתלחות בעלת אופי מיני בשידור חי: חיקוי פוגעני, משפיל ומיני של ח"כ בישראל.

ח"כ שפיר נמצאת עכשיו במילכוד - אם תתלונן על פגיעה מינית מצד אראל סג"ל וודאי תזכה ללא מעט גידופים ופלפולים מסוג "נו באמת, אין לך חוש הומור" וכיו"ב. אם לא תתלונן, היא למעשה מאפשרת לתופעה הבזויה והאלימה הזו לעשות את דרכה באין מפריע/ה למיינסטרים. הבעיה היא שכולנו מבינים כבר שהמיינסטרים שלנו מטונף ומחולל מכמות ועוצמת האלימות, שכציבור, עברנו עליהן בשקט. עכשיו, בגללנו, האלימות הזאת כבר נחשבת למיינסטרים. לכן, עלינו הציבור מוטלת אחריות לא פחותה מזו שמוטלת על כתפי חברי הכנסת ואנשי התקשורת בישראל לסמן קו אדום ברור שחציה שלו - לא מקובלת עלינו. החיקוי הספציפי הזה של סג"ל את שפיר חצה קו אדום ברור

חיתמו והפיצו את העצומה ויחד נמנע מאראל סג"ל לשדר בגל"צ - תחנה ממלכתית שממומנת בין השאר על ידי כספי המיסים של כולנו.

הוסיפו את חתימתכם

שולח חתימה, אנא המתינו

ציר הזמן של העצומה

03/03/2016
העצומה השיגה 100 חתימות!
02/03/2016
העצומה השיגה 50 חתימות!
02/03/2016
העצומה נפתחה