דורשים את פיטוריו של הרב הראשי לישראל יצחק יוסף בגלל גזענותו ובורותו

דורשים את פיטוריו של הרב הראשי לישראל יצחק יוסף בגלל גזענותו ובורותו

מספר חתימות

3,994
 
100,000  

חותמים על עצומה ומדיחים את הרב הראשי לישראל, יצחק יוסף ששוב תוקף בזדוניות את הישראלים שעלו מברה"מ! В отставку Ицхака Йосефа, главного раввина, который ненавидит русскоязычных израильтян!

הרב הראשי לישראל יצחק יוסף שבטעות מתהדר בתואר רב שוב תוקף את הישראלים שעלו מברה"מ. "מסות של גויים שונאי דת, לא יהודים. קומוניסטים. חלקם הולכים לכנסיות": בתיעוד שהגיע לידי ynet נראה הראשון לציון, יצחק יוסף, משתלח בעולי ברית המועצות לשעבר, וטוען כי הועלו כדי להוות "משקל נגד החרדים". הוא תקף את הגיור שלהם - כולל בבתי הדין שבאחריותו - וקרא שלא להכיר אוטומטית ביהדותם.

חברים וחברות, הגיע הזמן שגם אנחנו לא נכיר ביצחק יוסף, הגזען והבור, שאנחנו, הציבור הרחב משלמים את משכורתו השמנה. מדי חודש מקבל "כבוד הרב" כ-55000 ש"ח מכיסנו. אל לנו להמשיך ולממן את הגזען הזה שמפיץ דעות קדומות על ישראלים שלוחמים בצבא, לומדים, עובדים ובונים את מדינת ישראל האהובה שלנו. חייבים להעביר את יצחק יוסף מתפקידו! תחתמו ותשפיעו!

העצומה הנ"ל נפתחה על ידי ח"כ לשעבר קסניה סבטלובה שפעלה רבות בכנסת נגד גזענות, הדרה והפליה המופנית כלפי עולי ברה"מ.

Нашелся еще один раввин, которому не нравятся "русские гои", которых тут "понавезли, чтобы они голосовали против харедим". Этого человека зовут Ицхак Йосеф , и по какому-то недоразумению он является главным раввином Израиля, и получает от государства зарплату в размере 55000 шекелей ежемесячно плюс условия, льготы и т д. В год около миллиона набегает, если не больше. Страшно подумать, сколько он получит от государства за всю свою карьеру.Призываю всех подписать данную петицию, призывающую к немедленной отставке Ицхака Йосефа. Этого касается каждого.

הוסיפו את חתימתכם

שולח חתימה, אנא המתינו

ציר הזמן של העצומה

08/01/2020
העצומה השיגה 2,500 חתימות!
07/01/2020
העצומה השיגה 1,000 חתימות!
07/01/2020
העצומה נפתחה