דורשים מביה"ד הרבני להשיב לאמא את 2 ילדיה

דורשים מביה"ד הרבני להשיב לאמא את 2 ילדיה

מספר חתימות

51
 
1,000,000  
שלום.
אמא שזועקת ומתחננת דחוף לעזרה!!! אני פונה אל ראש הממשלה נפתלי בנט, אל שרי הממשלה, חברי הכנסת, אל הציבור, התקשורת וכל מי שיש ביכולתו לסייע להציל את ילדיי!.
מאז בג"ץ ברית המילה 8533/13 (שנלמד בכל הפקולטות למשפטים כיום) אשר עתרתי כנגד חייבו של בית הרבני למול את בני בניגוד לרצוני.
בית הדין הרבני משנת 2014 ועד היום נוקם בי ובילדים שלי.
ביוני 2020 בית הדין הרבני לקח לי משמורת ילדיי ובמאי 2021 בית הדין הרבני לקח לי לגמרי את הילדים. ללא שום חוות דעת עו"ס או גורם טיפולי או ממוחה שקבע להוציא את הילדים מאימם. .
כל ניסיונותיי לערער לבית הדין הרבני הגדול לא צלחו. דעתם מגובשת ובנוסף בית הדין קנס אותי ב 10,000 שקלים!. ובמאי 2021 בית הדין הגדול דחה אותי כבר בשלב הבקשה למתן רשות ערעור מבלי לתת לי את ההזדמנות להשמיע טענותיי, ואף כתב בית הדין הרבני הגדול, שאם אפנה אליו שוב אקבל קנסות כבדים! פשוט שיתקו אותי!!!
אני לא יכולה לשתוק יותר!!! הילדים ניזוקים נפשית כל יום שעובר! והיום ישנם כבר דוחות אבחוניים אשר מצביעים חד משמעית שהם ניזוקו כתוצאה מהנתק מאימם ושלא יהיה שיפור במצבם עד שיחזרו לאימם!!
הדוחות הללו הוגשו לבית הדין הרבני, ועדיין בית הדין הרבני מסרב להחזיר לי את ילדיי!
בית הדין הרבני משתמש בילדים חסרי ישע לנקום בי על ברית המילה! הילדים נפגעים!!!
בית הדין הרבני לא פוסק לטובת הילדים!!! בית הדין הרבני לקח לילדים קטנים את אמא שלהם!!! על לא כל עוול בכפה!
אני, אמא במדינת ישראל, שנמצאת במבוי סתום מול הגוף הגדול המפלצתי הזה, שקיבל סמכויות מהמדינה ומנצל אותם לאינטרסים שלו, מנצל את סמכויותיו לרעה ומתעלל!!!! בילדים חסרי ישע
אני בוכה,לא יודעת מה לעשות? אם אפנה שוב כעת לבית הדין הגדול לערער על החלטת בית הדין האזורי שוב ידחו אותי וישיטו עלי קנסות כבדים. (10,000 שכבר נקנסתי לא יכולה לשלם)
אני מרגישה שאין לי סיכוי מול הגוף המפלצתי הזה! הילדים שלי בצונאמי!
מחול השדים הזה מעל ראשם של ילדיי חייב להיפסק!!!
בבקשה עזרו לי להחזיר את ילדיי לאימם. אני מתחננת לעזרה!
אני חיה מתה בלעדיהם,.הילדים זועקים לקבל את אמא בחזרה! תצילו אותם בבקשה!!! מתחננת!. אמא!

הוסיפו את חתימתכם

שולח חתימה, אנא המתינו

ציר הזמן של העצומה

21/12/2021
העצומה השיגה 50 חתימות!
06/12/2021
העצומה נפתחה