סגירת המכינה הקדם צבאית בני דוד בעלי

סגירת המכינה הקדם צבאית בני דוד בעלי

מספר חתימות

232
 
10,000  

הגיע הזמן להגיד די למכינה, די לפס הייצור של אזרחים הומופוביים

די להסתה, די להומופוביה, די לשוביניזם.

לא יתכן שבכל שנה הרב יגאל לוינשטיין ימשיך לנאום ולחנך לשנאה.

הדבירו את ההסתה ! הדבירו את ההומופוביה ! הדבירו את השוביניזם !

עו"ד יאיר נהוראי, היועץ המשפטי של הפורום החילוני : "הגיע הזמן ששר החינוך בנט ושר הבטחון יסבירו מדוע הם מתקצבים מכינה צבאית מלמדת את תלמדיה ערכים המנוגדים לאלה של צהל ושל מדינת ישראל. מכינה שמלמדת שנשים נחותות, ושחברי קהילת הלהט"ב חולה. מכינה שראשה הרב סדן מסביר לתלמידיו שהם קדושים ושאלה שמבקרים אותם הם בלעם הרשע".

מפלגת אור : "צריך לרדוף ולחשוף אנשים כמוכם, שמבזים את צה"ל, שמבזים את מדינת ישראל, מבזים את הנשים בארץ ובעולם, מבזים את התבונה האנושית. אנשים שלא השכילו לראות, כי אינם יכולים, שהעולם התקדם מאז תחילת האלף הראשון. מקומן של נשים הוא כמקומם של גברים - בכל תחומי החיים."

ישראל חופשית : "אביגדור ליברמן סגור את מכינת עלי. אין ברירה. מסתבר שמדובר בקן צרעות של מסיתים לרצח. אם ראשי מכינת עלי ובראשם הרב לוינשיין (שזכור לנו מנאום הסוטים) מאיימים על קבוצות בחברה הישראלית ברמה שלא היתה מביישת את ראשי החמאס ומחבלי דעא״שׁ - ככה בדיוק צריך להתייחס אליהם."

פרשן הספורט רון קופמן: "להשמיד את מכינת עלי"

ח"כ לאה פדידה: ''מצווה למגר את הרב לוינשטיין''
 
ח''כ איציק שמולי ''למגר את דעותיו של הרב לוינשטיין כמו שמיגרו מגפות; נתחיל מזה שהמדינה תפסיק לשלם לאנשי מערות חשוכים כמוהו משכורת על חשבון כולנו''.

ח״כ תמר זנדברג "לא ייאמן שהוא ממשיך לקבל מימון מהמדינה על הפצת משנתו הארסית והדוחה שנחשפת בכל פעם מחדש. ברור לי הרצון להתחנף לרבני הבית היהודי ולשאר הרבנים הקיצוניים, אבל אם אלו פני הממשלה אז הגיע הזמן שתסיר את המסכות".

הוסיפו את חתימתכם

שולח חתימה, אנא המתינו

ציר הזמן של העצומה

18/02/2018
העצומה השיגה 100 חתימות!
17/02/2018
העצומה נפתחה