קריאה לחזרה לשגרה תוך שמירה על המבוגרים

אין תמונה

מספר חתימות

19
 
50,000  
פורסם בתאריך: 21/03/2020
 

מדיניות הבידוד של כלל האוכלוסייה גורמת לפגיעה אנושה בכלכלת המדינה, והיא איננה הפתרון הנכון לצמצום מגפה הקורונה ול"השטחת העקומה".

בידוד האוכלוסיה המבוגרת בלבד עד קבלת חיסון טבעי של יתר האוכלוסייה, תוך החזרת המשק לעבודה - הוא המהלך הנכון, שיצמצם את הפגיעה בכלכלת המדינה ובחשבונות הבנק של תושביה לכדי המינימום האפשרי.

כולנו נדבקים בנגיפי קורונה מזנים שונים במהלך חיינו, וחווים שפעת כזו או אחרת. בקרב האוכלוסייה הצעירה, קורונה היא כמו שפעת, וכך יש להתייחס אליה בשכבות גיל אלה. 

מערכת החיסון של כולנו, מפתחת נוגדנים כנגד הוירוס שגורמים להריגתו ולהבראה. המצב הזה מתרחש אצל כל מי שנדבק ומבריא. זהו החיסון הטבעי של האוכלוסייה והוא צפוי לקחת מספר שבועות עבור כלל אוכלוסיית המדינה.

עם ישראל חזק, מגובש, ומבורך בעזרה הדדית. אנחנו נדע לתמוך במבוגרים שלנו עד יעזור זעם.

הנחת העבודה של משרד הבריאות היא שמרבית האוכלוסייה תידבק. לכן, אנו קוראים להמשיך בבידוד המבוגרים הפגיעים, ובכך לשמור על מערכת הבריאות מעומס יתר תוך "השטחת העקומה". במקביל, הצעירים, שלא צפויים לפגוש את מערכת הבריאות, יכולים לחזור לעבוד.  

מנהיגות, היא היכולת לקבל את ההחלטה הנכונה לאור העובדות, גם אם היא שונה וייחודית בנוף העולמי. 

אנו קוראים בזאת לראש הממשלה, לשר הבריאות ולהנהלת משרד הבריאות, לגלות מנהיגות, לנהוג באחריות ולשנות את אופן הטיפול במגפת הקורונה - בודדו את האוכלוסיה המבוגרת בלבד עד קבלת חיסון טבעי של יתר האוכלוסיה, והחזירו את המשק לפעול. בכך, תחסכו פגיעה אנושה בכלכלה.

היו הראשונים שעושים זאת, והראו למדינאים האחרים את הדרך הנכונה להתמודדות עם המחלה!    

הפיצו ועזרו למדינה לעלות בחזרה על הפסים.

הוסיפו את חתימתכם

שולח חתימה, אנא המתינו