מועד מבחן מערכת החינוך בישראל

אין תמונה

מספר חתימות

עד כה נאספו: 0 חתימות.
פורסם בתאריך: 10/07/2022
 

לכל הנוגעים בדבר,

מזה כשבועיים אנו דנים במועד המבחן במסגרת הקורס "מערכת החינוך בישראל" אשר עתיד ליפול על תאריך הביקור של נשיא ארה"ב ביידן.

מה שהמכללה לא צפתה אנו הסטודנטים צפינו והעלינו על הנס את המורכבות להגיע ביום שכזה להיבחן.

תשובת המכללה נגררה יום אחר יום, עד היום בבוקר המכללה עוד התעקשה שלא תהיה שום בעיה להגיע כי ביידן נוחת רק ב-17:00, בזמן שכל כלי התקשורת מדווחים על חסימות כבישים הרבה לפני.

בינתיים אנו הסטודנטים שצריכים להיערך נמצאים על אש נמוכה במצב היכון כדי לראות מה תועיל המכללה להחליט.

ברגעים אלו קיבלנו הודעה כי הוחלט לשנות את תאריך המבחן. יומיים לפני קיומו.

בזמן שאנו מנסים לתמרן בין מסגרות ילדינו, קורסי הקיץ, נופשים שתוכננו ושאר המטלות מכללת הרצוג החליטה שעלינו הסטודנטים לגלות גמישות בעוד שהצד השני אינו מגלה שום גמישות בעניין.

האילוץ עקב ביקורו של בייידן היה ידוע עוד קודם לכן, הוא לא נוצר היום!

במצב בו אנו יוצאים לחופשות ומתכננים תאריכים לא הגיוני לשים אותנו עם הפנים לקיר ולומר לנו שהאופציה היחידה היא לגשת למועד שרק היום החליטו עליו (או לחילופין מועד ב' שלרבים מאיתנו הוא לא אופציה).

בימים בהם אנו לומדים קורסים על חדשנות וניהול בעולם עבודה משתנה גם המכלל צריכה לחשוב איך היא יוצרת שנוי. מדיניות המכללה צריכה גם לגלות גמישות עם המצב בשטח. מה שהיה אפשרי בקורונה אפשרי גם כעת.

אנו מתנגדים לשינוי התאריך ופונים למכללה בדרישה לעמוד בתאריך המבחן אותו פרסמה לכתחילה, סקופ...אפשר לעשות את המבחן גם מרחוק, גם אם מדיניות המכללה אומרת אחרת.. זה נקרא גמישות!

אנו קוראים לאיתמר וכל הנוגעים בדבר לתת מענה ראוי למצב שנוצר !

הוסיפו את חתימתכם

שולח חתימה, אנא המתינו