הפסקת התעללות בבעלי חיים

הפסקת התעללות בבעלי חיים

מספר חתימות

30
 
10,000  
פורסם בתאריך: 03/09/2019
 

הפסקת התעללות בבעלי החיים בישראל!!  

בעלי חיים חווים מידי יום הזנחה , רשלנות, חוסר טיפול הכרחי,וחוסר התייחסות, גרימת נזק גופני או נפשי. כיום, בעלי החיים חווים הזנחה והתעללות מידי יום (כמו ניסויים). ולמרות זאת לממשלה לא באמת אכפת , היא לא עושה מגוון פעולות כדי למגר את התופעה.

תופעה זו מתרחשת במגוון מקומות וזמנים.למשל,בבתים  - ישנם אנשים שמאמצים או קונים בעלי חיים אך מזניחים אותם ולא דואגים לצרכיהם. כמו כן, יש גם עסקים שמגדלים בעלי חיים לצורך פיתוח תועלת האדם,לדוגמה, בארץ ובחו"ל יש עדיין חברות שעושות ניסויים בקוסמטיקה ובביגוד בבעלי חיים.

המצב הרצוי לדעתנו הוא שמירה על הזכויות של בעלי החיים ופיקוח שמירה של הממשלה על החוק. אנחנו מציעות לממשלה לנקוט בכמה צעדים: לבדוק כיצד אנשים שקונים/מאמצים בעלי חיים עומדים להחזיק אותם באילו תנאים. לשם מה הם מאמצים, לאיזה צורך? כל אדם שמאמץ בעל חיים חייב לעקר ולחסן אותו. ליצור פיקוח בניסויים בבעלי חיים. למשל : לבדוק חברות המשתמשות בבעלי חיים לצורך ניסוי ונקוט בצעדים מחמירים למשל סגירת מפעלים, קנסות גבוהים וכו' .. הפתרון שלנו הוא הרתעת האוכלוסייה על ידי חשיפה של העונשים והקנסות הכרוכים בביצוע מעשה זה. יש לפרסם בציבור הרחב (טלוויזיה , עיתונים, פרסומות, אתרי אינטרנט וכו' ) "אזהרות" לגבי העונשים הכרוכים בהתעללות והזנחת בעלי חיים בישראל. חתמו על העצומה!!!!

הוסיפו את חתימתכם

שולח חתימה, אנא המתינו