בגרויות חורף 2021- סכנת חיים

בגרויות חורף 2021- סכנת חיים

מספר חתימות

366
 
50,000  

תלמידי כיתות י"א-י"ב צריכים את עזרתכם!

כפי ששמעתם אתמול הממשלה החליטה להמשיך את הסגר אך עם החרגה, קיום המתכונות והבגרויות בשטח בתי הספר. החרגה זו אינה הגיונית ואינה ליגיטמית.

התחלנו את הלימודים לפני כחצי שנה ולא למדנו בצורה פרונטלית יותר משבועיים רצוף! האם זה הגיוני ללמד את כל החומר בזום ולבקש להיבחן פרונטלית בבחינות כל-כך משמעותיות ומשפיעות?

אנו מרגישים שמצד שר החינוך מר יואב גלנט קיים נתק משמעותי מתלמידי התיכון ואינו מבין את חומרת המצב אשר הם נמצאים בו.

בשעה שאנו כותבים זאת נודע כי היום התגלו מעל ל10,000 חולים חדשים, שיא של חולים, ועפ״י הנתונים, נתח נכבד מהם הינו תלמידים בחינוך העל יסודי ובכיתות יא׳ ויב׳ בפרט.

נצא מנקודת הנחה שרובנו לא נחלה באופן קשה ואולי חלקינו הגדול לא יידבק בנגיף כלל, האם לקחת את הסיכון ולסכן את הורינו ואחינו שבחלק מהמקרים נמצאים בקבוצות סיכון ולבסוף גם אנחנו התלמידים וגם הם נצא מופסדים...

האמירה שיש חיסון והשאיפה לחסן בני נוער לא מקדמת את פתרון המצב כיוון שרוב הצעירים אינם מחוסנים ובמידה וכן הם לפני המנה השנייה והם עדיין נמצאים בסיכון גבוה כמעט כמו כל אזרח לחלות ובמידה ויחלו, תגובתם למחלה תהיה קשה.

אנחנו קוראים למר יואב גלנט לחשוב על כל תלמידי ישראל שבמשך 11 חודשים לומדים בזום, להפגין אמפתיה כלפי תלמידים בעלי מחלות רקע או שאחד מהוריהם בקבוצת סיכון, האם זה לגיטמי שיצאו מהבית בשביל בחינה כאשר הם בטוחים שהם יכשלו בה ועוד בידיעה שהם מסכנים את משפחותיהם בכך?

על חתום תלמידי י"א י"ב מרחבי הארץ

הוסיפו את חתימתכם

שולח חתימה, אנא המתינו

ציר הזמן של העצומה

20/01/2021
העצומה השיגה 100 חתימות!
20/01/2021
העצומה נפתחה