קוסמטיקאיות, בונות ציפורניים, מספרות ואנשי מקצועות הטיפוח- מוחים לטובת סיוע

אין תמונה

מספר חתימות

4,498
 
5,000  

לכבוד משרד האוצר ושר האוצר מר משה כחלון,

אנו- בונות ציפורניים ולק ג׳ל, קוסמטיקאיות, ספרים וספריות ושאר אנשי מקצועות היופי והטיפוח מוחים בתוקף על אזלת ידינו בהחלטת משרד האוצר והממשלה שלא לסייע לנו בשום צורה ודרך ופשוט לקבור אותנו כלכלית.

אנו מודעים לחשיבות סגירת עסקינו לטובת מלחמה בנגיף הקורונה, על אף שאנו מסתכנים באבדן לקוחותינו ובאפס יכולת להתפרנס, אך עם כל הכבוד, אנו משלמים מסים כמו כל אזרח בישראל, ואף יותר, אך כשמגיע צו השעה והתבקשנו לסגור את עסקינו, ועשינו זאת, גילינו ששילמנו לשווא!

לא רק שאין לנו אפשרות לקבלת פיצוי כספי על אבדן הכנסתינו, לא רק שאין לנו אפשרות לקבלת דמי אבטלה (בשונה משכירים שמועסקים פרק זמן מינימלי של חצי שנה), נוסף על כך אנו נדרשים להמשיך ולשם על הוצאותינו השוטפות שקשורות לעסק וגם לכלכלת המשפחה- שכירות, חשבונות, מסים וכו.

אנו דורשים בתוקף, ככל אזרחי המדינה המשלמים מסים, לקבל סיוע- בין אם פיצוי כספי ובין אם הקפאת התשלומים השוטפים עד אשר נוכל לחזור ולעבוד כחוק.

נכון לעכשיו נוסח חוק חד צדדי בו אין לנו אפשרות לעבוד ומצד שני אנו נדרשים להמשיך ולשלם כרגיל ובאין מפריע!

מאחר ומדובר בחוק חד צדדי שאנו משלמים מזים אך לא מקבלים זכויות, נבדוק את מיצוי זכויותינו כדין וכחוק באופן ייצוגי בבתי הדין לטובת קבלת החזר המסים ששילמנו ולא קיבלנו תמורה עליהם מיום הקמת העסק ועד היום.

הוסיפו את חתימתכם

שולח חתימה, אנא המתינו

ציר הזמן של העצומה

18/03/2020
העצומה השיגה 2,500 חתימות!
17/03/2020
העצומה השיגה 1,000 חתימות!
17/03/2020
העצומה נפתחה