צו קריאה להנגשת מערכת הלבלב המלאכותי לסוכרתיים סוג 1 בזמן הקורונה

אין תמונה

מספר חתימות

1,485
 
1,000  

דרישה להתערבות שר הבריאות להנגשת מערכת הלבלב המלאכותי לסוכרתיים סוג 1 דווקא עכשיו בזמן הקורונה.

אנו חולי הסוכרת מסוג 1 ובני משפחתנו נלחמים באופן יומיומי בניהול המחלה שלנו, במטרה להגיע לאיזון ולשמור עליו, על-מנת שלא נגיע למצבי קיצון, שעלולים לסכן את חיינו ואף לגרום למוות. בנוסף, על-פי המחקרים האחרונים, אנו נמצאים באחת מקבוצות הסיכון המרכזיות להפגע באופן חמור מנגיף הקורונה.

בימים אלה, כל יציאה מהבית חושפת אותנו לסיכון משמעותי, וכל שכן, כל הגעה לבתי-חולים או לקופות- החולים.

בישראל קיים פתרון, המאפשר להגן על החולים: מערכת "הלבלב המלאכותי", מינימד  670, היא המערכת היחידה כיום שמנטרת את החולים באופן רציף, מווסתת ומזליפה אינסולין באופן אוטומטי ומותאם אישית 24/7 גם במצבים משתנים של לחץ וגם במצבי שינוי בהרגלי הספורט והתזונה. בכך מערכת זו מביאה את המטופלים לרמת איזון מירבית.

למדינת ישראל יש חובה מוסרית להגן עלינו על-ידי הנגשת המערכת ולאפשר לנו לקבל דווקא בזמן הקריטי הזה את הטיפול שיכול לאזן אותנו ולהציל את חיינו.

בעולם המערכת קיימת כבר למעלה משנתיים במימון המדינות. מדוע בישראל לא ???

בשנה שעברה הוגשה המערכת לסל הבריאות ולא נכנסה למרות האפקטיביות המוכחת שלה. אפילו יו"ר הוועדה, פרופ' זאב רוטשטיין, ביקש את התערבות שר הבריאות במצב, על-מנת למצוא פתרון ולהנגיש בכל-זאת את הטיפול החשוב הזה לסוכרתיים.

אנו החולים ובני משפחותינו לא יכולים לחכות !

אנו חולי הסוכרת מסוג 1, דורשים את התערבותו המיידית של שר הבריאות, מר יולי אדלשטיין, במטרה לאפשר לנו לקבל את הטיפול המיטבי הקיים, למנוע מאיתנו להמשיך ולהסתכן בכלל, ובעיקר בתקופה מאתגרת זו של משבר הקורונה.

אפשר וצריך להציל את חיינו !

הוסיפו את חתימתכם

שולח חתימה, אנא המתינו

ציר הזמן של העצומה

24/08/2020
העצומה השיגה 1,000 חתימות!
17/08/2020
העצומה השיגה 500 חתימות!
16/08/2020
העצומה השיגה 100 חתימות!
15/08/2020
העצומה נפתחה