ענישה חמורה למתעללים בכלבים/בעח

ענישה חמורה למתעללים בכלבים/בעח

מספר חתימות

12,246
 
100,000  

לכבוד: שרת המשפטים, הגברת איילת שקד,שלום רב.

ברצוני לעלות בפנייך את המקרים הבאים בנושא התעללות בכלבים. אבקש את עיונך ויחסך האישי למקרים הנ"ל ושקילת ענישה בכובד ראש לכל מתעלל ורוצח כלבים באשר הוא.

בתקופה האחרונה, ובכלל מאז הרשת החברתית פייסבוק,אנו חשופים מידי יום לתמונות מזעזעות ולסיפורים על התעללות בכלבים, הזנחה, מכות ואף רצח!

*חודש מרץ 2018, היינו עדים לסרטון קשה למעשה שהתרחש וצולם במושב רווחה שבדרום, בו נראה כלב קשור לרכב, הכלב נגרר באכזריות ובזעקות, מגואל דם, ע"י שכנו של הבעלים של הכלב. כמה עבירות בוצעו כאן גברתי השרה? אחד השגת גבול, השני והעיקרי לעניין זה-איסור התעללות עפ"י חוק צער בעלי חיים, שבו נאמר: "לא יענה אדם בעל חיים, לא יתאכזר אליו ולא יתעלל בו בדרך כלשהי". לרענון זכרון בית המשפט שאיני מערערת עליו חלילה,חוק צער בעלי חיים התשנ"ד 1994 מתיר מאסר עד ל 3 שנים! האדם שהתעלל בכלב בצורה אכזרית, מרוע לב טהור, בכוונה תחילה, כדי לגרום לו ייסורים ואף מוות, נעצר, הובא בפני שופט וכאמור, שוחרר... מקומם לא?*עוד מקרה שקרה רק החודש מיד אחרי המקרה הנ"ל, תושב הדרום מצולם כאשר הוא מכה את כלבו ומטיח את ראש הכלב שלו בקיר.*מיד לאחר מכן, ממש רק אתמול גברתי השרה, ה 20 למרץ 2018, שוב שכן ברגע מתועב לוקח סכין ושוחט כלב לעייני הבעלים בצורה אכזרית שאין כדוגמתא! מראה קשה של איברים פנימיים שפוכים על המדרכה, כלב שנרצח ורואים על פניו ופיו את הייסורים שעבר באותו הרגע שהיה בוודאי בלתי פוסק. נמצא בידיים של שוחט! בן אנוש, בשר ודם עם נשמה יהודית, מגיע עם סכין ושוחט ללא רחמים, ללא מעצורים חיה חסרת יישע! חיה שהיא ללא יכולת התגוננות בפני שני הידיים הרצחניות והכוח העצום שיש בגוף האדם, נשחט, סובל, צורח מכאב, מתבוסס בדמו ואיבריו ונופח נשמתו.

אלו מקרים, מיני רבים ואחרים, שקרו החודש גברתי השרה.  גברתי השרה, אני רואה בך שרה ואישה עוצמתית, מלאת חוזק ויושרה כנה. קידמת וחיקקת חוקים בשנות כהונתך אשר יביאו מהפכה והקלה לבני האדם. אשר יש מאחוריהם הרבה היגיון וחכמה.

אני פונה אלייך לקריאת מכתב זה, לרחם ולחוס על החיה התמימה הזאת שנקראת כלב ועל כל בעל חיים. יצור כ-לב, טהור ושמח, שרק נותן אהבה ולא מצפה לתמורה חזרה. הם רק מצפים להגינות. שמי שרצח את אחיהם יענש! וכך גם אנו אוהבי הכלבים, שבשבילנו כלבים הם חלק מהמשפחה, מבקשים הגנה לאותם חיות מסכנות, מבקשים את רחמייך ואת הרחמים של בית המשפט. מבקשים את כוחך להכניס למודעות את חוק צער בעלי חיים. להביא למודעות האנשים והשופטים שכלב, כמו בן אדם, נברא על ידי בורא עולם וגם הוא קיבל נשמה! מי שנתן הוא זה שיקח. אין שום זכות לשום אדם בעולם לתת ידו בנפשו או גופו של אדם או בנפשו וגופו של בעל חיים. גם הם בוכים ושמחים, גם להם כואב, גם להם יש רגשות, גם הם צריכים אוכל מים קורת גג ואהבה כדי להתקיים. אנו מאמצים אותם אל ביתנו, משקיעים בהם זמן איכות, כסף לחיסונים, לאוכל, לצעצועים, למקלחות, לכדורים שהם חולים, הם כמעט כמו הילדים שלנו. הם החברים הכי טובים שלנו. חברים מתחלפים, בני זוג עוזבים, אבל כלב לעולם לא ינטוש את הבעלים שלו. ובעיקר הם צריכים שישמרו עליהם מפני רועה שאין להם אפשרות או דרך להתגונן מפניו...!

גברתי השרה, רק הרתעה שימוש בחוק, והזכרה שמותר לכלוא אדם עד ל 3 שנים אולי, ורק אולי, יעצור את הרועה האנושי כלפי אותם נשמות חסרות ישע!החוק מתיר! בבקשה, שבית המשפט יפסוק!לא ייתכן שהחוק מתיר ורוצחים משתחררים לחופשי! מי שנותן ידו בכלב לא יהסס לתת ידו גם באדם. אנא ממך....

מדברת ברבים, בשם אוהבי הכלבים, בראש ובראשונה בשמי, ובשם מקשקשי הזנב ובעלי החיים בכלל, שאין להם יכולת לדבר על הכאב שהם חשים והפחד מבני האדם.

*לא מבקשת עונש הזוי, רק מה שכבר כתוב בחוק ובפועל לא קורה*.

1. צריך לתקן את חוק צער בעלי חיים.

2. בנוסף לעונש מאסר לתת גם קנס כספי גדול.

3. לחייב את המתעלל/ת לשאת בתשלום לטיפול באותם כלבים שנשארו בחיים ונזקקו לטיפול רפואי וניתוחים. המרפאות והעמותות קורסים תחת הנטל.

4. בנוסף, חוק להרבעות ומכירת גורים תמורת כסף, וחוק על הזנחת כלבים חייב לקרות!!! לתת עבודות שירות וקנס כספי גדול ימגר את התופעה.

5. להקים יחידות פטרול של איכות הסביבה למציאת כלבים מוזנחים ואנשים שמרביעים כלבים.  

תודה שהקדשת מזמנך היקר לקרוא מכתב זה.לטיפולך. 

על החתום, בתאל צ'פני.

הוסיפו את חתימתכם

שולח חתימה, אנא המתינו

ציר הזמן של העצומה

10/04/2018
העצומה השיגה 10,000 חתימות!
24/03/2018
העצומה השיגה 5,000 חתימות!
22/03/2018
העצומה השיגה 2,500 חתימות!
21/03/2018
העצומה השיגה 500 חתימות!
21/03/2018
העצומה נפתחה