עצומה נגד התוכנית היהודים באים

עצומה נגד התוכנית היהודים באים

מספר חתימות

39,866
 
50,000  

כל מי שיש לו טיפת מסורת ויהדות ואמונה וגם מי שאין לו חייב לחתום על עצומה זו כנגד התוכנית היהודים באים שמשודרת בטלויזיה ומבזה ומשפילה את רגשותיהם של מליוני יהודים בעולם , בזלזול בוטה בבורא העולם , בכפירה בתורה מן השמיים , ובכל הקדוש והיקר לעם ישראל, ומה שאבותינו מסרו נפשם עבורם בשמדות בפוגרומים במוקדי אש האינקוויזציה , ורק בזכות מסירות נפשם קמה מדינת ישראל ואנו חיים כאן היום!

ואני מבקש שכל אחד/ת ישלח לי מייל אישי למייל הבא בנוסף לחתימה בעצומה בכדי שנוכל לפעול ולהשפיע!!!! כל מייל זה כח! [email protected]

זה בדיוק שניה לשלוח מייל לא להתעצל כל קול זה כח נגד הדבר ההזוי הזה ועוד מכניסים את זה לתכנית הלימודים של הילדים של כולנו פשוט לא להאמין ומזה הם ילמדו מי היו אבותינו הקדושים חס ושלום!!!! לא יקרה!!!

ועכשיו עוד פתחו עצומה בעד התכנית בטענה לחופש הביטוי!!!! ואני שואל אם אתם בעד חופש הביטוי למה רמסתם את רוי בוי שאמר "מי רוצה להאכיל בדואי"??? ומעניין שעל דתות אחרות אין חופש ביטוי מצדכם

כל אחד ואחת שמרגיש/ה ומזדהה עם זה שיחתום וישתף עד שיורידו לגמרי את התוכנית ההזויה הזו!

 תגובת אנשי התכנית "זאת תכנית סאטירה" מעניין איזה רעש   היה אם היו עושים תכנית כזו על דתות אחרות!

אז בואו נגיע לכמות חתימות של המון אנשים ועם זה נגיע למשרד התקשורת עד שיורידו את התכנית לגמרי מהמסך!!!

קישור לסרטון https://www.youtube.com/watch?v=rh6BJV_8EfY

שימו לב!!! כל יום מקימים כנגדנו עצומות חדשות בכותרת ופירוט דומים מאוד לעצומה הזו!! זו העצומה המקורית הראשית כנגד התכנית ההזויה הזו !! הם עושים זאת כדי שהחותמים שלנו יתבלבלו ואז נפספס המון חתימות !! שלב 1 כבר הושג הקישור של התכנית ירד מתכנית הלימודים של ילדינו, תנ"ך לומדים מהתנ"ך זו האמת היחידה !

עצומה חמה

הוסיפו את חתימתכם

שולח חתימה, אנא המתינו

ציר הזמן של העצומה

29/07/2020
העצומה השיגה 25,000 חתימות!
27/07/2020
העצומה השיגה 15,000 חתימות!
23/07/2020
העצומה השיגה 5,000 חתימות!
21/07/2020
העצומה נפתחה