אלימות כלפי עובדי הוראה

אין תמונה

מספר חתימות

27
 
300  
פורסם בתאריך: 07/03/2019
 

אנחנו דניאל אשר וקמילה סייפרהלד מכיתה י"ב בתיכון הראל, מבקשים מכם לחתום על עצומה זו למען העלאת המודעות בנושא תופעת האלימות כלפי עובדי הוראה בתקווה שהעלאת המודעות תביא גורמי שלטון בעלי כוח השפעה לחתור על מנת למצוא פתרון לבעיה אזרחית חשובה זו. 

במדינה דמוקרטית מתוקנת כמדינת ישראל, בה ערכי הכבוד, הזכות לחיים ובטחון וחשיבות שלטון החוק עומדים בראש מעייניה, לא ניתן שבאופן קבוע ובתדירות גבוהה עובדי ההוראה יסבלו מגילויי אלימות, הן מילולית והן פיזית. שתי סוגי האלימויות אינן יכולות לעבור על סדר היום.

עובדי ההוראה מטפלים בכם ובילדכם באופן המסור ביותר שהיו יכולים. לא ייתכן שעבור עבודתם הקשה הם יתוגמלו באלימות המופנית כלפיהם ובהפניית גב מצד המערכת האמורה להוות להם מקור תמיכה והגנה.

עובדי ההוראה של המדינה יכולים להיות ההורים, האחים או אפילו הסבים והסבתות של כל אחד מכם. חישבו על עובדי ההוראה כאילו היו בני משפחתכם אם הם לא כאלה בעצמם וחישבו, האם הייתם רוצים שאכן ייפגעו?

אנו חושבים שאם יש בנו רצון להפוך להיות חברה טובה יותר יש צורך להתחיל במערכת החינוך, ועוד לפני זה, ביחס הניתן למורים. אנו מאמינים שאם תלמידים יכבדו את המורים שלהם, הרצון שלהם ללמוד מהם יגדל ומכאן שהחברה שלנו תהיה פחות אלימה ויותר מלומדת וסובלנית.

אנו קוראים לכם לחתום על עצומה זו וביחד נוכל לייצר מספיק כוח על מנת שגורמי השלטון יחלו בהוצאת תוכניות למיגור האלימות לפועל, ובכך נצליח לצמצם את היקפי התופעה הרחבה. 

הוסיפו את חתימתכם

שולח חתימה, אנא המתינו