די לאלימות בבית האח הגדול

אין תמונה

מספר חתימות

21
 
760  
פורסם בתאריך: 20/07/2022
 

הפקת האח הגדול:

עצומה : לעצור את האלימות בביתה אח הגדול!!!!
אנחנו קוראים להעיף מבית האח הגדול את האנשים האלימים , וכולנו יודעים במי מדובר!
לא ייתכן שאנשים משלמים בשביל לראות ערוץ ריאליטי (ריאליטי זה מציאות! אמת!) ונאלצים לבהות בדלת או בבריכה במשך שעות(!!!)ארוכות בכל פעם שאחד מחביבי ההפקה מקבל התקף זעם אלים, מאיים פיזית על דיירים אחרים, מפחיד אותם עד כדי בקשתם לצאת מהבית!
על מי אתם שומרים שם הפקה בזויה שכמותכם?
באיזה זכות אתם חושפים אנשים לאלימות כזו יום אחר יום כשהם נעולים באותו בית עם האנשים האלה? אתם באמת חסרי רחמים עד כדי כך? ואיך אתם מעזים להתייחס ככה ללקוחות שלכם שצופים בערוץ?
אם יש מצב שבגללו אתם צריכים לחסום שידור למשך שעות כנראה שיש מה להסתיר מהקהל ואם יש מה להסתיר זה אומר דרשני! זה אומר שיש שם דיירים שלא ראויים לצפייה ולשהייה בבית הזה, תוציאו אותם יחד עם גינוי של אלימות והתנהגות המעודדת אלימות ותראו לכולנו שיש בכם עוד גרם אחד של הגינות ומצפון!!!!!!
תרצו או לא, יש ילדים, צעירים, בני נוער ומבוגרים שצופים בכם, אז אם הימרתם על תרנגולת שתטיל ביצי זהב עבורכם ובמקרה יצא שאותה תרנגולת נתקפת שוב ושוב התקפי עצבים ומגלה בריונות, אלימות והתנהגות שעליכם להסתיר מהצופים - תבחרו בצעד שיהיה מה ללמוד ממנו , תבחרו להיות אנושיים ע"י גינוי ההתנהגות והוצאת הדיירים האלה מהבית לאלתר!!!!!

הוסיפו את חתימתכם

שולח חתימה, אנא המתינו