חושפים את התמלילים

חושפים את התמלילים

מספר חתימות

1,065
 
20,000  

אם לא תחתמו עוד היום על העצומה, תגלו את האמת רק כשאתם בני 80 עם מקל הליכה. אתם גם תמשיכו לבחור במי שפגע בכם וזרק אתכם כמו סמרטוט לזבל. אם אתם אנשים נורמטיביים, מעל 9 מיליון במספרנו, נדפקתם בקורונה.  האם נדפק לכם העסק? האם הפסדתם מאות אלפי שקלים? האם המשפחה שינתה את היחס אליכם והפלתה אתכם? האם הבוס גער בכם? האם נדפקה לכם הבריאות? נפגעתם מהניסוי?  הגוף שלכם כבר לא אותו דבר? דלקות בלב? דפיקות לב? כאבים ודלקות? כאבים בפרקים? כאבי ראש והתעלפויות? בעיות קרישיות? דימומים מהרחם? בעיות בשמיעה וטנטון?החמרה של אנדומטריוזיס? מוות של יקירים לפני זמנם? בעיות עצביות פרכוסים? מחלות אוטואימיוניות שהתפרצו פתאום? סרטן שהתפרץ אחרי שנים שנרדם לו? הפלו אותכם בעבודה לרעה? האם לא יכלתם לעבוד או לפרנס? האם סבלתם מחוץ לאירועים? האם הוזמנתם בכלל לארועים לאור בחירותיכם? האם יכלתם להכנס לכנסים? למסעדות? הילדים שלכם סבלו בקיץ ולא יצאו לבילויים סרטים והצגות? לא יכלתם להכנס ללמוד באוניברסיטאות ובחוגים? התייחסו אליכם יותר גרוע מלכלב במזרח הרחוק?

אז תחתמו: למה לא יחשפו את התמלילים של הממשלה שבה נדון נושא בריאותי, לא סוד מדינה, נושא של וירוס קורונה? למה לא יספרו לכם מי השרים שהשיתו עליכם את המצב אליו הגעתם? שדרדרו אתכם חברתית, בריאותית ומוסרית? שקיטבו אותנו כחברה, שרצו שנריב ביננו, שהפרידו בין משפחות ואחים ואחיות? מי שבר את האחדות הישראלית? מדוע לא נדע מי כל אחד ומה היה התפקיד של כל אחד? 

למה עומדים לכסות טוסיקים ולא לספר ל- 9.5 מיליון איש, במקום להגן על שלושים ומעלה שרים- מהי האמת? מי האינטרסים שישבו לשולחן? מי הכניס את המדינה לניסוי? ומדוע? האם נציגי חברות בשם אינטרסים מסחריים ישבו בתוך שולחן קבלת ההחלטה? האם הביאו לשם מומחים אינטרסנטים? מי ישב בממשלה בעת קבלת ההחלטות על חוקים דרקוניים? איך התקבלו ההחלטות? האם נתקבלה תמורה לניסוי? מדוע השרים הסתמכו על כך שהדברים לעולם לא יתפרסמו? האם היה להם מה להסתיר????ולהיכן הלך ערך השקיפות?

האם לא מגיע לנו לדעת את האמת סוף סוף?

אלה נווה, MPH

פעילת ציבור בשם האמת והצדק

הוסיפו את חתימתכם

שולח חתימה, אנא המתינו

ציר הזמן של העצומה

07/06/2022
העצומה השיגה 1,000 חתימות!
03/06/2022
העצומה השיגה 500 חתימות!
01/06/2022
העצומה השיגה 100 חתימות!
01/06/2022
העצומה נפתחה