חיסונים לנגיף הקורונה לסטודנטים ישראלים באירופה

אין תמונה

מספר חתימות

859
 
4,000  

עותקים: ראש הממשלה - ח"כ בנימין נתניהו 

          שר הבריאות   - ח"כ יולי אדלשטיין

לכבוד: מנכ"ל משרד הבריאות- פרופ' חזי לוי

 פרויקטור הקורונה- פרופ' נחמן אש

הנדון: בקשה למתן פתרון לחיסון מאות סטודנטים ישראלים הלומדים רפואה באירופה

שמי ד"ר משה כהן, אב לחמישה, רופא, איש חינוך ומייסד חברת ' מדיקל דוקטור', המכשירה מדי שנה כ 250 סטודנטים ישראלים לקבלה ללימודי לרפואה בפקולטות מובילות באירופה.

הפעילות שלנו, משנת 2006 ,כוללת ליווי של הסטודנטים לאורך כל שנות הלימודים, בייעוץ, עזרה, ביקורים באוניברסיטאות ומתן מענה אישי לכל קושי. כל זאת מתוך מטרה ציונית לעודד את חזרתם כרופאים לישראל בתום תקופת הלימודים, ל חיזוק הרפואה הציבורית בישראל, ומתן אפשרות אמיתית לכל אדם שרוצה לתרום ולהגשים חלום.

כחלק מהליווי שלנו את הסטודנטים, את משפחותיהם ואת האוניברסיטאות המארחות, פנו אליי במהלך התקופה האחרונה עשרות הורים וסטודנטים מודאגים וחרדים. הסטודנטים, ועשרות הורי הם פנו בבקשה לקבלת סיוע במתן חיסון נגד נגיף הקורונה. מדובר בישראלים, המצויים בקבוצת סיכון מכיוון שמבקרים מדי יום בבתי חולים, ואין באפשרותם להתחסן בישראל מבלי שיאבדו את שנת הלימודים הנוכחית. אציין כי חלקם אמורים לחזור לישראל בקיץ ולהתחיל לעבוד בבתי חולים.

אני פונה אליך, בבקשת עזרה ליישום פתרון אפשרי, שיתן מענה מהיר לסטודנטים היקרים שלנו הלומדים רפואה בחו"ל. אני מוכן לנסוע אישית, מצויד בחיסונים שהמדינה תעניק, ולפקח אחר מתן החיסונים באוניברסיטאות השונות. בשיחות שקיימתי עם מספר דיקאנים של אוניברסיטאות באירופה, קיבלתי את הסכמתם ואף התחייבותם לתת כוח עזר לביצוע החיסונים במדינות השונות. המצב באירופה קשה ביותר והעתיד הקרוב אינו נראה מעודד. קיימת נכונות כעת של האוניברסיטאות ,של ההורים ו גם של הסטודנטים עצמם לפתרון זה. אני מ קוו ה שתיענה בחיוב ושנצליח יחד להגן על הסטודנטים, שידעו בגאווה שמדינת ישראל דואגת תמיד לבניה ו לבנותיה. שהם רופאי העתיד שלה.

Dr Moshe Cohen CEO, Medical Doctor International Studies LTD

Mobile: +972-545255177

Email: mailto:[email protected]

הוסיפו את חתימתכם

שולח חתימה, אנא המתינו

ציר הזמן של העצומה

09/03/2021
העצומה השיגה 500 חתימות!
09/03/2021
העצומה נפתחה