אזרחים והורים בקריאה להפסקת האפליה בין ילדי ישראל

אזרחים והורים בקריאה להפסקת האפליה בין ילדי ישראל

מספר חתימות

2,864
 
5,000  

אל: ראש ממשלת ישראל נפתלי בנט, שר הבריאות ניצן הורוביץ, שרת החינוך יפעת שאשא ביטון, חברי הממשלה, חברי הכנסת וכל בעלי התפקידים אשר מקבלים החלטות לגבי מדיניות הקורונה לילדי ישראל.

אנו הורים לילדים ואזרחים בישראל, שמרגישים שמשהו כאן כבר עבר את הגבול. בין אם ילדיכם מחוסנים או שאינם, האם נוכל לראות ילד או ילדה שנפגעים ממדיניות הממשלה המפלה ולהמשיך לשבת בשקט?ילדים שלא מבלים עם חבריהם בקניון בגלל שאינם מחוסנים?ילדים שלא נכנסים לסרט עם חבריהם?ילדים שנאלצים לשהות בבידוד בגלל שנחשפו למאומת בזמן שחבריהם המחוסנים יכולים להסתובב, להדביק ולהידבק?לפי המידע המצטבר ונתוני משרד הבריאות לגבי אחוזי ההדבקה- האומיקרון אינו מבחין בין מחוסן ושאינו

אם כן מדוע הממשלה שלנו מבדילה בין ילדי ישראל ויוצרת מדיניות הפרדה ואפליה? לעניין זה ישנן ותהיינה תופעות נפשיות מרחיקות לכת. ילדים שחווים שיימינג, הדרה, לחץ חברתי, וצוברים פערים לימודיים בשל ימי בידוד רבים, בעוד חבריהם המחוסנים לומדים כרגיל. וכל זאת ללא הצדקה אפידמיולוגית!

אנו מזמינים אתכם לקחת חלק בעצומה ליצירת שוויון בזכויות ילדינו בכל הקשור לקורונה. כולנו תקווה שמכאן תצא הקריאה לביטול התו הירוק הכולל, אבל קודם כל נדאג לילדינו שפגיעה בנפשם תהיה הקשה ביותר, ועלולה ללוות אותם כל חייהם.

הדרישה שלנו, הורי ישראל החתומים מטה, היא לבטל לאלתר את כל ההגבלות המיוחדות וכל התקנות המפלות בין ילדים לא מחוסנים למחוסנים, במסגרת בית הספר וכל מקום אחר, וליצור שוויון מלא בין כולם כדי להגן עליהם ועל חוסנם.

הוסיפו את חתימתכם

שולח חתימה, אנא המתינו

ציר הזמן של העצומה

11/01/2022
העצומה השיגה 2,500 חתימות!
08/01/2022
העצומה השיגה 1,000 חתימות!
04/01/2022
העצומה השיגה 500 חתימות!
03/01/2022
העצומה השיגה 100 חתימות!
03/01/2022
העצומה נפתחה