העלאת מודעות למשבר האקלים

העלאת מודעות למשבר האקלים

מספר חתימות

18
 
200  
פורסם בתאריך: 02/02/2020
 

שלום לכולם,

אנחנו, תלמידות כיתה יב מתיכון חדש הרצליה, החלטנו לפתוח עצומה זו למען העלאת המודעות בנושא איכות הסביבה ככלל ומשבר האקלים בפרט.

בכוונתנו להפיץ את העצומה ולהשיג כמה שיותר חתימות, כשכל חתימה אומרת שאדם קרא את פסקת ההסבר שכתבנו, ורק זה שהוא קרא והבין את המצב, לדעתנו, יביא לשיפור.

בקצרה, משבר האקלים התחיל בעיקר בגלל המהפכה התעשייתית, בה התחיל שימוש בנפט, פחם, ועוד חומרים כימיים אחרים במפעלי התעשייה. חוץ מזה, חלפו כמה שנים והשימוש בפלסטיק וחומרים לא מתכלים אחרים גדל וגדל...

כל הדברים הללו גורמים לזיהום הסביבה וזיהום האוויר, מעלים את טמפרטורת כדור הארץ והופכים את כדור הארץ למקום פחות בטוח, שמאיים על הבריאות של כולנו.

הבשורות הטובות הן, שכדי להפחית את הזיהום יש הרבה פעולות שלא דורשות הרבה מאמץ, וגם אם כן, המאמץ מתגמד ביחס להשפעה החיובית שיש לו.

אנחנו קוראות לכם, לכולם, לבחור אפילו דבר אחד שאתם יכולים לעשות- הפחתת שימוש בפלסטיק, הפחתת צריכת הדלק, הפחתת צריכת החשמל ועוד כל דבר העולה לכם לראש- כדי להביא לשינוי!

בנוסף, אנו רוצות להעלות את המודעות ברשויות השלטון, כדי שהמאמצים שלנו ושלכם לא יהיו לשווא, והרשויות יפעלו למען פתרון בעיית האקלים!

אם אתם מסכימים איתנו, חתמו, והביאו לשינוי שכולנו רוצים בו!

הוסיפו את חתימתכם

שולח חתימה, אנא המתינו