שינוי מתווה הבחינות

אין תמונה

מספר חתימות

77
 
100  

בס"ד

א.ג.נ

לפני קרוב לשנתיים פרצה מגיפת הקורונה ושינתה סדרי עולם. חלק מסדרי העולם שעליהם היא השפיעה הוא כמובן האופן בו מתנהלים הלימודים האקדמאיים.

אנו, תלמידי שנה ב' במחלקה לכימיה, פונים אליכם ומבקשים בכל לשון של בקשה לאפשר את קיום הבחינות של סמסטר א' דרך מערכת הזום.

לאחרונה אנו עדים לעלייה מפחידה בתחלואה כידוע לכם. בהנחה ונגיע להיבחן בקמפוס אנו מסתכנים מכמה בחינות:

1. בריאותית – חלק מאיתנו בעלי עבר רפואי ואיננו מעוניינים להסתכן. חלקנו גרים עם אוכלוסייה בסיכון, בהתאם לכם ולמשפחותיכם, אנו חיים עם הורים מבוגרים, סבים, סבתות, נשים בהריון, ילדים קטנים ותינוקות.

2. כלכלית – כל כניסה לבידוד כתוצאה מהגעה למבחן מונעת מאיתנו להגיע לעבודה. המקור הכלכלי הוא קריטי, הוא המקור ממנו אנו משלמים עבור הלימודים ומפרנסים את עצמנו, משפחותינו, משלמים שכר דירה ועל אוכל.

3. לימודית – כל כניסה לבידוד או הדבקה מונעת למידה רציפה, מונעת הגעה למבחנים שאמורים להתקיים כסדרם ואנו סבורים כי אין באפשרותכם לקיים מועדי ג' עבור אלפי תלמידים שכל אחד מהם נכנס לבידוד בתאריך אחר. מועדי ג' מן הסתם יעלו על סמסטר ב' ולא יאפשרו למידה נכונה. אנו נכנסים לישורת האחרונה והמשמעותית של התואר, רגע לפני הבחירה במגמות ואין סיבה שנפסיד לימודים. כתוצאה מלמידה לא נכונה, אנו לא מפסיקים לשמוע ממרצים מהמחלקה וממחלקות אחרות כמה ידע חסר לנו – לא למדנו ביקוע תגובות במסגרת הקורס לאי אורגנית, לא העמקנו בתגובות חמצון חיזור ובנושא האלקטרוכימיה במסגרת קורס כימיה כללית ב' וכעת חלק מהחומר בקורס כימיה אורגנית לא נלמד.

אין לנו זמן, כסף ואנרגיה לבזבז על כל ההשלמות האלה, אתם התחייבתם להוציא אותנו עם תואר ראשון בכימיה וכרגע, עם קיום הבחינות הפרונטליות, אתם רחוקים מאוד מההתחייבות הזו.

אנו מצפים מכם לשקול בכובד ראש את מה שאתם מבקשים מיותר מ-100 סטודנטים בחודש הקרוב.

הוסיפו את חתימתכם

שולח חתימה, אנא המתינו

ציר הזמן של העצומה

13/01/2022
העצומה השיגה 50 חתימות!
13/01/2022
העצומה נפתחה