גם לחרדים מגיע איכות חיים

גם לחרדים מגיע איכות חיים

מספר חתימות

5
 
100  
פורסם בתאריך: 10/01/2019
 

פנייה לחילונים וחרדים כאחד, וכמפורט בפנים.

תושבי מדינת ישראל היקרים!

פניה נרגשת זו מגיע בעקבות ההידרדרות המתמשכת בכל תחומי איכות החיים של תושבי הערים החרדיות, ובדגש על העיר בני ברק והשכונות החרדיות בירושלים.

נכון שיש הקפדה מינימלית על פינוי אשפה ונקיון העיר מדי יום, אבל זה לא מספיק!

אנחנו לא צריכים רק הקצאות למוסדות ובתי כנסת, הילדים שלנו זקוקים לגינות ופארקים, למרחבי משחק ושעשועים. אנחנו דורשים אכיפה על עבריינים שמרעישים ברמקולים בראש כל חוצות ובמיוחד בערבי בחירות, על אנשים שלא אכפת להם מעצמם ומדביקים שלטים מודעות וסטיקרים בכל פינה.

רוצים ודורשים איכות חיים!

אחיי החילונים!

אני יודע שמפריע לכם שהחרדים גודשים את הפארקים והגינות באזור מגוריכם, ותושבי תל אביב ורמת גן, גבעת שמואל, אשדוד, רעננה והרצליה בודאי יודעים למה אני מתכוון.

אז אני פונה אליכם כאזרח לאזרח: מה נראה לכם, שמשעמם לנו? שאנחנו מגיעים במתכוון להטריד את מרקם החיים שלכם? אולי להחזיר אתכם בתשובה? חס ושלום! כמו שאנחנו לא מחבבים את הטיולים המודרכים בבני ברק ומאה שערים שמספרם יוצא מכלל פרופרציות, כך גם אנחנו מעדיפים לכבד אתכם מרחוק ולשמור על חיים תקינים בין המגזרים במדינה שלנו. אבל, וכאן מגיע ה'אבל' הגדול, אין לנו מקום אחר לבלות וליהנות! נבחרי הציבור שלנו מסתפקים בלחלק את ההקצאות לקהילות השונות ובכך להבטיח את יציבות כסאותיהם, ואנחנו המשפחות ובתי הספר נשארים מקופחים!

אז בואו, כולנו ביחד נרים את הכפפה ונדרוש שינוי, כי מגיע לנו!

הוסיפו את חתימתכם

שולח חתימה, אנא המתינו