חקיקת חוק נגד פרסומות עם תכנים בעייתיים ברשת

אין תמונה

מספר חתימות

0
 
1,000  
פורסם בתאריך: 04/05/2021
 

עצומה זו מיועדת לחקיקת חוק האוסר הצגה של פרסומות הכוללות תכנים- מיניים/ פרובוקטיביים/ בלתי הולמים/ לא צנועים במרחבי הרשת.

דרוש חוק שיגן על ילדינו מלהיחשף לתכנים לא רצויים, בשל גילו הצעיר, השקפה, או כל סיבה אחרת. ישנם חוקים רבים על המרחב הציבורי אך חוק השומר עלינו ועל ילדנו במרחבי הרשת טרם הוקם .

החוק יכלול:

  1. מתן זכויות לחברות פרטיות, רשתות חברתיות, אתרי חדשות ופרסום. וכן הלאה, בזכות יסוד-חופש וחרות. לא לכפות עליהם לקבל כל פרסומת ולהפיץ אותה,-שליטה במרחב הציבורי של כל חברה, לא להכריח אותן לפרסם כל תוכן בטענה של שוויון וכו'
  2. התערבות הממשלה במידה שתכנים פונוגרפים או תכנים בעלי תוכן זדוני ועוד,- יופצו. וזה יפריע לאוכלוסייה. לאפשר לממשלה להתערב ולנקוט בעצירת הפרסומת –לעקוף ולאסור פרסום זה דרך החוק.
  3. צמצום פגיעה במרחב הציבורי. וכן צמצום פגיע בחברות המבקשות לפרסם את עצמן בתכנים שהחוק לא מאפשר ע"י תמיכה של הממשלה בחברות.

עזרו לנו לגרום שינוי! למען עתיד ילדינו! למען הדור החדש שבפתח! לעזור לילדינו שאנו אוהבים, ורוצים לשמור עליהם מפני מלתעות הרשת.                                                                                  החוק חייב להיעבר ובכך ישנה את פני החברה ברשת.

מחברה חסרת אכפתיות המפיצה תכנים בלתי הגיוניים לחברה שקולה ומדודה בה ילדנו יוכלו להסתובב חופשי ללא דאגה ומצפון.

בברכה,                                                                                                                יו"ר האגודה לסכנות ברשת וברשתות החברתיות:

גדעון הרליץ.

הוסיפו את חתימתכם

שולח חתימה, אנא המתינו