טיפולי פוטו בחדר האם בבית חולים כרמל

טיפולי פוטו בחדר האם בבית חולים כרמל

מספר חתימות

478
 
2,000  

עזרו לנו לעשות שינוי עבור יולדות חיפה!

גם לנו צריכה להיות את האפשרות לטיפול פוטו לתינוק בחדר האם במחלקה ולא רק בתינוקיה.

בארץ ישנם לא מעט בתי חולים שמאפשרים טיפול בעריסת פוטו בחדר האם גם בערכי צהבת גבוהים, בינהם: איכילוב, אסף הרופא, לניאדו, נהריה, זיו, עין כרם, שערי צדק, הלל יפה ועוד.

למה רק יולדות חיפה מקופחות? הגיע הזמן שבתי החולים בחיפה יתקדמו!

מה זה טיפול באור / פוטו? תינוקות לא מעטים נולדים עם ערכי צהבת גבוהים וזקוקים לטיפול בעריסת פוטו, המכשיר הוא מאין עריסה בה מופעל אור חזק על התינוק מלמעלה ולעיתים גם מלמטה והטיפול עצמו מתבצע כאשר עיניי התינוק מכוסות והוא שוכב ללא בגדים.

למה חשוב שעריסת הפוטו תועבר לחדר האם? בתור אמא החוויה של לראות את הילד שלך במכשיר כזה היא קשה מנשוא, לראות את התינוק במצב הזה פשוט כואב וכמובן שהתחושות הפיזיות וההורמונליות של אחרי לידה לא מוסיפות לעניין. כאשר התינוק שלך בוכה וההמלצה היא להרים אותו כמה שפחות – זהו מצב קשה מאוד עבור הורים. כאשר טיפול כזה מתבצע בתינוקייה והאם או האב צריכים לשבת שם ימים ולילות הקושי רק הולך וגדל, חוסר הפרטיות מאוד מקשה בסיטואציה הזאת וגם הישיבה עצמה אחרי לידה שלעיתים קרובות מלווה בתפרים או קשיים אחרים היא פשוט סיטואציה קשה. ישנם זמנים ביממה בהם לא מאפשרים להורים להישאר בתינוקיה ליד התינוק שלהם.

תצביעו ותשפיעו ותעזרו לנו להביא את בשורת הפוטו בחדר האם גם לבתי החולים בחיפה! עם העצומה הזאת אנחנו מתכוננת לפנות לבית חולים כרמל ולהראות להם את הדרישה והביקוש הגדולים לשירות הבסיסי הזה וזאת מתוך תקווה שהם יהיו החלוצים ושאר בתי החולים בחיפה יתיישרו אחריהם!

נשמח לעזרה בחתימה על העצומה ובשיתוף שלה!

עצומה חמה

הוסיפו את חתימתכם

שולח חתימה, אנא המתינו

ציר הזמן של העצומה

28/02/2021
העצומה השיגה 100 חתימות!
19/02/2021
העצומה השיגה 50 חתימות!
18/02/2021
העצומה נפתחה