מתנערים מרזי פלד, יו״ר איגוד ההתעמלות

מתנערים מרזי פלד, יו״ר איגוד ההתעמלות

מספר חתימות

1,132
 
1,000  

האלימות הצינית של יו"ר ההנהלה כלפי כל מי שחושב אחרת ממנו מבישה, מכוערת, צורמת, ואינה מייצגת אותנו. 

אני לא רוצה לראות אותו בהנהלת האיגוד ובוודאי שלא כיושב ראש האיגוד, איני רוצה לשמוע עליו ועל ההצעות הלא מקצועיות שלו. איני רוצה עוד לשמוע הבטחות וסיכומים כאלו ואחרים שמשתנים חדשות לבקרים.

איני מוצא לנכון לנחש מה כיוון הרוח כל בוקר. יושב ראש איגוד מכהן שלאחר שנה אינו מתבייש לומר בפורום נרחב שאינו יודע את ההבדל בין UEG  ל FIG מביך!!! כיצד הוא אמור לייצג את איגוד ההתעמלות בזירה הבינלאומית ללא הבנה של הדבר הבסיסי הנ"ל אחרי שנה בפקיד.

כשהיו״ר מעלה נושא להצבעה ואינו מצליח להעביר אותו בוועדה או בהנהלה הוא מביא את הנושא לפתחה פעם אחר פעם כל פעם מדלת אחרת העיקר שבסוף מה שהחליט בדרך הדיקטטורית שלו יעבור. לא ניתן לנהל כך איגוד! ההישגים של הספורטאים שלנו הלכו והתמעטו מאז כניסתו לתפקיד, אך לו זה לא מזיז, כי הוא לא בא לקדם את ענפי ההתעמלות למיניהם הוא בא מסיבה אחת פשוטה הוא משועמם ויש לו קרוב משפחה פעיל בספורט שניסה לסייע לו להפיג את השעמום בחייו. אבל למה על חשבוננו?

היו״ר סגר עסקאות עם אגודות ופרסונות שונות באיגוד עם כניסתו לתפקיד כדי לבסס את מקומו. לא הספורט עמד לנגד עיניו אלא אך ורק דבר אחד, לשמור את הכיסא שלו כיו"ר ההנהלה ולהחריב כל חלקה טובה.

במידה ולא תסכים עם האיש בעניין מקצועי כזה או אחר, תזכה לקבל צרור אמירות מכוערות, נמוכות, בריוניות. אדם כזה, בריון, שאינו מכבד נהלים, מקצועיות, דרך ארץ ושאין לו יושרה אישית, אדם שנהנה מריב ומדון ומשסה קולגות אחד בשני במקום לקרב וליצור שיתוף פעולה, אדם כזה, לא ראוי להשפיע על העתיד של ילדינו ושל ענף ההתעמלות. הוא ימכור את כולנו ואת מה שהוא הורס ייקח שנים לשקם.

זה האיש שביטל את הועדות המקצועיות הענפיות ובכך הפך את ההחלטות לפוליטיות, זה האיש שביטל את ועדות השיפוט הענפיות והפך את החלטות השיפוט לסחר סוסים, זה האיש שהתפטר כבר פעמיים וחזר בו, זה האיש שהחליט להדיר את רגליו מנוכחותו בקונגרס ה UEG  בו השתתפו יושבי ראש מ 49 מדינות ורק מדינה אחת, מדינת ישראל  יו"ר ההנהלה הדיר רגליו, זה האיש שמאז כניסתו לתפקיד התווספו לאיגוד אין סוף משרות, זה האיש שחברו הטוב מונה לתפקיד באיגוד, זה האיש שנכנס חזיתית באלו שבזכותם יש התעמלות בארץ.

הנ"ל שנה בתפקיד ומעולם האיגוד לא היה בשפל כזה. היו"ר ללא עמוד שדרה שהיום אומר שחור ומחר לבן ומחרתיים לא זוכר שאמר. רז מאפשר לכוחות פוליטיים לנהל את האיגוד ללא כל שיקול מקצועי. הוא נקמן, קצר רוח ובוטא  שמפוצץ ישיבות הנהלה, ישיבות עם אנשי מקצוע, ישיבות עם מאמנים ובעלי תפקידים.

כשאגו, כוחנויות, חוסר כבוד, קומבינות, פוליטיקה זולה וחוסר הבנה בסיסי מקצועי, מניעים את קבלת ההחלטות לא ניתן להגיע לשום מקום.

האיגוד שלנו הוא לא שוק! הפכנו בזכותו ללעג בכל העולם לא עוד! הרסת הכל הגיע העת ללכת הביתה ולתת לאיגוד להתחיל בהליך השיקום.

תתפטר!!!!

הוסיפו את חתימתכם

שולח חתימה, אנא המתינו

ציר הזמן של העצומה

09/12/2017
העצומה השיגה 1,000 חתימות!
07/12/2017
העצומה השיגה 500 חתימות!
06/12/2017
העצומה השיגה 100 חתימות!
06/12/2017
העצומה נפתחה