עצומה למען הפעלת תחבורה ציבורית בשבת

עצומה למען הפעלת תחבורה ציבורית בשבת

מספר חתימות

0
 
300,000  
פורסם בתאריך: 14/03/2019
 

כיום במדינת ישראל התחבורה הציבורית מושבתת ואין אפשרות התניידות לאנשים הזקוקים לה גם בימי שבת  אי הפעלת תחבורה ציבורית בשבת גוזלת ממספר גדול מאוד של אזרחים את חופש התנועה ואת החופש מדת . זכויות אלו הן חלק מזכויות האדם הבסיסיות שלנו כאזרחים במדינת ישראל.

אנו , תלמידי כיתה י"ב בבית ספר "אהל שם ברמת גן מבקשים ממכם להצטרף למאבק שלנו ולעזור לנו להוכיח את קיומה של הבעיה החמורה הזו . בעבודתנו מצאנו כי הרוב המוחלט של האזרחים כן מעוניין בהפעלתה של התחבורה בציבורית בשבת וכי מניעתה מאיתנו פוגעת בזכויותינו ובחירויותינו כאזרחים על בסיס יומיומי !

ההסדר החוקי הנוכחי והסטטוס קוו בנושא אינו מספק את האזרחים החילונים במדינה והגיע הזמן למצוא פתרון שיתאים לכל האזרחים במדינה 

מדינת ישראל היא מדינה דמוקרטית ולכן עליה להגן על הזכויות של כל אזרחיה גם הדתיים והחילוניים .

בסקר שערכנו בעבודתנו מצאנו כי הרוב המוחלט לאחר שהתוודע להסדר החוקי בנושא אינו מרוצה ממנו והיה פועל על מנת לשנותו ולכן יש להביא לפתרון הבעיה בדרך זו או אחרת בהקדם האפשרי . קיימת תחושה בציבור של עריצות המיעוט המתנגד לתחבורה ציבורית בשבת והמצב חייב להשתנות .

אנו קוראים לוודעת השרים לענייני חקיקה לשר התחבורה ולחברי הכנסת, כנציגי הציבור המניעים את הדמוקרטיה בישראל, לקחת אחריות ולתקן את המצב!

אם גם אתם מאמינים שהגיע הזמן למצוא פתרון ולגרום לשינוי, בבקשה חתמו על העצומה!

   שתפו עכשיו בפייסבוק

הוסיפו את חתימתכם

שולח חתימה, אנא המתינו