סוף לניסויים בבריאות התלמידים, השבת שירותי בריאות התלמיד לידי המדינה

סוף לניסויים בבריאות התלמידים, השבת שירותי בריאות התלמיד לידי המדינה

מספר חתימות

948
 
10,000  

עצומת הנהגת ההורים הארצית להשבת שירותי בריאות התלמיד לידי המדינה

 

אנו ההורים דורשים להפסיק את הניסויים על חשבון בריאות ילדינו וקוראים למשרדי האוצר והבריאות להחזיר עטרה ליושנה ולהשיב את תחום בריאות התלמיד לידי המדינה.

בשנים האחרונות, בעקבות החלטת ממשלה להפריט את שירותי בריאות התלמיד, האחריות על מתן שירותי הבריאות בביה"ס  עברה מידי חברה אחת לאחרת כאשר היה ברור לכל כי בריאות ילדינו למעשה מופקרת!

הפרטת שירותי בריאות התלמיד בשנת 2007 והעברתם לידי ה"אגודה לבריאות הציבור", פגעה קשות בשירותי הבריאות אותם מקבלים התלמידים בבתי הספר. כמו כן, העברת השירות לידי חברת "נטלי" החריפה אף יותר את המצב והמציאות של ילדינו כיום היא ששנת הלימודים עומדת להסתיים כאשר ילדינו טרם חוסנו מפני התפרצות של מחלות מדבקות ואינם זוכים לחינוך לבריאות, מעקב טיפולי ויחס אישי. חברות קבלניות  המספקות  את השירותים רואות את ילדינו כפרמטר של תפוקה וכדאיות כלכלית.

כמי שמודאגים מהמציאות שלאחר הפרטת שירותי בריאות התלמיד אנו דורשים כי תוחזר האחות למסדרונות ביה"ס וכי משרד הבריאות ייקח לידיו את מתן שירות זה וידאג כי ילדינו יקבלו את הטיפול הראוי.

 

אי לכך, אנו דורשים לשים סוף לתהליך זה של מכרזים וקוראים כי אין להפריט את  בריאות ילדינו אלא להשיב את מתן השירות לידי המדינה.

בברכה,אתי בנימין - יו"ר 

הוסיפו את חתימתכם

שולח חתימה, אנא המתינו

ציר הזמן של העצומה

30/05/2011
העצומה השיגה 500 חתימות!
25/05/2011
העצומה השיגה 100 חתימות!
23/05/2011
העצומה נפתחה