נגד פרובוקציית ברכת הכוהנות

נגד פרובוקציית ברכת הכוהנות

מספר חתימות

21
 
1,000  
פורסם בתאריך: 21/04/2016
 

כצפוי בג"צ דחה את העתירה נגד פרובוקציית ברכת הכוהנות בכותל, ואין לנו אלא למחות ע"י עצומה.

הטענה שצריך שכל אזרח במדינת ישראל יתנגד לפרובוקציה זו, ולחתום על העצומה:

רק בדת ה"יהדות" עושים צחוק מהדת שלה ולא ראינו שעושים צחוק מדת אחרת, כגון: יהדות זה אמונה באל אחד אי אפשר להאמין גם בישו שזה נחשב שהוא כבר עבר דת ל"נצרות" - כמו שהרפורמים מאמינים, ושלא יאמרו שהם לא מאמינים בישו שאם כן למה בחתונות שלהם אין להם בעיה שיהיה כומר, המעשה מוכיח שאין להם בעיה להאמין גם בה' וגם בישו,

אם כן נתאר לעצמנו שיקומו אנשים באסלאם ויאמרו אנחנו מאמינים לא רק במוחמד אלא גם בישו כל מוסלמי יאמר לו 'זה לא אסלאם נקודה, אסלאם זה רק במוחמד', או יקומו אנשים בנצרות ויאמרו אנחנו נצום בחודש הרמדאן כמו באסלאם כל כומר יאמר לו 'זה לא חוקי ומנהגי הנצרות, אין לזה מקור בברית החדשה', המסקנה אין מה לעשות אי אפשר לערבב בין הדתות.

אחרי שהגענו להסכמה זו, יוצא שכל דת מקיימים על פי מה שהדת מנחה ומצווה לקיים ולעשות ואי אפשר להביא ולייבא דברים שאותה דת לא מצווה לעשות. אם כן בנדון שלנו בדת ה"יהדות" אין מקור ל"ברכת כוהנות" ואין מקור ל"כוהנות" כי אלו חוקי היהדות [כמו שבאסלאם אין שייח' אשה, כי אלו חוקי האסלאם], ובאו נשים מסוימות ורוצות להמציא דבר שאין לו מקור ביהדות "ברכת כוהנות", אין מה לעשות זה לא היהדות. ומפליא אותי איך בג"צ שאלו אנשים חכמים ואיתם עוד משפטנים ואנשי השכלה הטועים בדבר זה.

הוסיפו את חתימתכם

שולח חתימה, אנא המתינו