העם דורש עורף ישראלי

העם דורש עורף ישראלי

מספר חתימות

2
 
10,000  
פורסם בתאריך: 26/11/2019
 

אזרחי ישראל מבקשים להתייחס ברצינות לעורף:

  1. לא נקבל שיהיו סבבי לחימה ו/או מתיחות שיתחילו ויסתיימו ללא הגדרה מפורשת
  2. אנחנו לא מוכנים לאפלוליות בקשר להפסקות אש!
  3. אנחנו לא נתייחס לחשש התמידי של תושבי הדרום מ"אולי"...כמציאות שמתקבלת בשתיקה !!!
  4. צריך להפסיק את ההגדרה שכולם יכולים וצריכים להיות שרי ביטחון ושכולם חושבים ששר ביטחון מחליט הכל ויכול לעשות מה שהוא רוצה..ביטחון ישראל הוא נושא חשוב שמנוהל בידי אנשי ביטחון אחראיים ועל שר הביטחון להנהיג את המדיניות של המשרד על כלל תחומיו, המחשבה שפוליטיקאי יכול להמר על חיי כלל תושבי ישראל בעבור הצלה ו/או מינוף בעולם הפוליטי מפחידה מאוד.

אנחנו מבקשים ואפילו דורשים:

  1. יום העורף הלאומי שיכיר בכל ה "פוסט-טראומתיים" והנפגעים האזרחיים מ"סבבי הלחימה"
  2. מענק מענה למחסור במרחבים מוגנים לכל השכונות בטווח ה 10 ק"מ ולאחר מכן גם בקוו ה40 ק"מ
  3. להחזיר את ההגדרה הפסקת אש למקומה הנכון : להפסיק להגיד הפסקת אש אחרי כל טיל וחצי ולא להגדיר הבלגה כשמירה על הפסקת האש! גישוש ל"הפסקת אש" צריך להתחיל רק במהלך סבב לחימה ו/או מבצע ולא לפני שהלחימה נמשכת יממה לפחות ואין לירות במהלכה , אם אנחנו לא מגיבים לירי זאת הבלגה שאינה קשורה להפסקת האש !
  4. אנחנו דורשים לקבל מידע על הסכמים מהצד שלנו, הפוליטיקאים צריכים להבין שמידע שלא ניתן לגבי הסכמים לא צריך להיחשב, אם קבעתם בהפסקת האש על העברת כסף ולא דיווחתם זה שווה ערך להעברת כסף שנעשה ללא ההסכם!
  5. די לשימוש הציני בביטחון !!! אנו דורשים שפעולות ביטחוניות יפסיקו להיעשות ולשמש כתוכן העיקרי של העולם הפוליטי, יש הבדל בין שמירה על ביטחון ישראל לבין מריבת כלל הפוליטיקאים על משרד הביטחון, פוליטיקאים שעושים שרירים על חשבון בטחון תושבי הדרום הוא סכנה ופחד ממשי שלנו כעם שחייבים לשים לו קץ.

הוסיפו את חתימתכם

שולח חתימה, אנא המתינו