בריאות נפשית זו זכות יסודית

בריאות נפשית זו זכות יסודית

מספר חתימות

1
 
2,000  
פורסם בתאריך: 15/07/2020
 

כולם רבים על אזורי שליטה: המלחמה על שליטה מושרשת בתוך התאים שלנו. אנחנו רוצים לשלוט על האחר כדי להרויח, יותר  מקום, זמן, חופש, נוכחות. מהצורך בשליטה מתפתחות רגשות מיותרים כמו תחרותיות, קנאה, שנאה כישלון, פחד, ועוד 465 מילים בשפה העברית המגדירות רגש שלילי שיש בו תועלת השרדותית אבל לא תועלת של צמיחה.

ומה עם האהבה, אהדה, פרגון , שייכות, הפנמה, ועוד 392 מילים בשפה העברית המגדירות רגש חיובי?לרגשות האלה יש תועלת בשיתפי פעולה! כאשר אנשים מרגשיים את הרגשות החיוביים, יש להם אנרגיה לבנות ולהבנות בה.

בני אדם, תרבותית וביאולוגית מחולקים לשנימינים. יעוד הגברים להיות הגיוניים ולספק פרנסה. יעוד הנשים להיות יפות ולהרגיש. נכון, תפקידים אלה שייכים לדורות קודמים. אך עדיין הם מוטבעים בתוך הDNA שלנו במידה זו או אחרת.

לצורך הסבר כאן נקרא :

ליתרון הרגשי של הנשים EQ

לליתרון השכלי של הגברים IQ

חוסר האיזון של הגברים בין הIQ לEQ הוא הגורם לגראף שפירסמתי בתמונה.

האלימות, התחלואה, ההתאבדויות של גברים מוכשרים שאינם מבינים את הרגשות שלהם הורסת את הסיכוי של יצירת עולם טוב יותר אחרי הקורונה.

אנא חתמו על העצומה, כדי שהממשלה תשקיע משאבים לפיתוח הEQ של האוכלוסית הגברים. שכן אנשים המבינים בשיכלם מה הם מרגישים, יודעים לשלוט ברגשותיהם לטובתם ולטובת האנשים מסביבם. אנשים אלה יותר יצירתיים יותר חרוצים יותר יעילים כי האינטואיציה שלהם מפותחת.

הוסיפו את חתימתכם

שולח חתימה, אנא המתינו