שיפור תשתית גינת בית שמאי רעננה

אין תמונה

מספר חתימות

עד כה נאספו: 59 חתימות.

עיריית רעננה היקרה,

אנו בעלי ובעלות כלבים, תושבי רעננה החדשים והישנים, פונים אליכם באמצעות עצומה זו בכדי לשפר את התנאים בגינת הכלבים אשר נמצאת ברחוב בית שמאי. את הגינה חלקנו פוקדים מספר פעמים ביום, ומבלים בה שעות רבות משעות היממה עם הכלבים האהובים שלנו. גינה זו זוכה לביקורים של עשרות כלבים ובעליהם במהלך השבוע, ומהווה מוקד מפגש שלנו לשיחות ובילוי, לאורך כל עונות השנה.

לפיכך, כעירייה של עיר הדואגת לתושביה, גם לאלו ההולכים על ארבע, אנו פונים אליכם בבקשה לשפר את התנאים הבאים בגינת הכלבים:

  1. תאורה - תאורה ראויה שתאפשר ביקור בטוח בגינה. תאורה לכניסה לגינה, לאזור הישיבה שלנו ותאורה מתאימה לגינה עצמה בה הכלבים מתרוצצים.
  2. הדברת מזיקים תקופתית, כזו שאינה מסוכנת לבעלי חיים.
  3. ניקיון של החול בגינה, וטיפול ראוי בצמחיה במקום. כמו כן, דרוש לבנות סף מתאים בסמוך לשערי הכניסה/יציאה מהגינה על מנת לחסום את מעבר החול אל השערים, כזה שיאפשר תנועה שלהם (המצב שלהם היום לא מאפשר תנועה חלקה של השערים).
  4. פח אשפה - התקנה של פח ייעודי לאיסוף צואת כלבים(קיים מודל מתאים בגינות כלבים אחרות), פח שניתן לסוגרו ושאינו מהווה מפגע תברואתי.
  5. מקור מים - נשמח שמקור המים הקיים יוזז ממיקומו הנוכחי ויורחק מהספסלים עליהם אנו יושבים. בנוסף, דרושה הקמה של ברזייה לנו בעלי הכלבים.
  6. מתקנים לגינת כלבים, מדרגות או מנהרה.

לסיכום,

במיוחד בימים אלו של הקורונה, אנחנו מוצאים את גינת הכלבים כמקום חשוב עבורנו ועבור הכלבים היקרים שלנו. אנחנו נהיה בקשר אתכם ונשמח לשיתוף פעולה בנושא, שיתוף פעולה שיניב שינוי יעיל וחשוב.

הוסיפו את חתימתכם

שולח חתימה, אנא המתינו

ציר הזמן של העצומה

15/08/2021
העצומה השיגה 50 חתימות!
15/08/2021
העצומה נפתחה