תמיכת המועצה בקיום בית העגול בפרדס חנה

תמיכת המועצה בקיום בית העגול בפרדס חנה

מספר חתימות

767
 
1,000  

לכבוד מר חיים געש, ראש מועצת פרדס-חנה כרכור.

אנו, קבוצת הורים ואזרחים תושבי פרדס חנה כרכור והסביבה, מבקשים את תמיכתך בהקמת בית הספר "הבית העגול". בימים אלה נמצאת עמותת "הבית העגול" בתהליכי הכרה ורישוי מול משרד החינוך, במטרה להפוך לבית ספר מוכר שאינו רשמי. וכחלק מתהליך הרישוי נדרשת לנו תמיכתך. 

הבית העגול מציע מודל  חדש של חינוך ביתי קהילתי. זהו מקום להורים אשר בוחרים לקחת חלק פעיל בחינוך ילדיהם ומבקשים להיות נוכחים באופן משמעותי בחייהם, חלופה אמיתית עבור משפחות שאינן מוצאות את מקומן במסגרות הקיימות. רישוי והכרה בבית העגול יתרמו באופן משמעותי לפלורליזם החינוכי במושבה.

בלב  הגישה החינוכית ניצבת ראיית הילד כשלם. שלם אשר יכול להוביל את יומו, לעקוב אחר סקרנותו הטבעית ומתוכה ללמוד ולהתפתח. לשם כך יש לטפח דיאלוג חי ומדויק עם הילדים, וליצור מסגרת בהירה ומשרת ביטחון אשר בתוכה מתאפשרת הקשבה עמוקה לכל בני הבית.

היחס האישי והראיה ללא שיפוט וללא מדידה מאפשרת קליטה של כל ילד באשר הוא. כולם אהובים ומוערכים ללא קיטלוג. יש מקום לכל ילד, גם לילדים אשר במסגרות חינוכיות אחרות היו מתקשים להיקלט ומוגדרים כלקויי למידה או בלתי מתאימים.הבית העגול אינו מקום אליטיסטי. החתך הסוציו-אקונומי של ההורים הינו ממוצע, ושכר הלימוד אינו גבוה יותר מזה של בתי הספר הדמוקרטיים בדרה, זכרון יעקב או פרדס חנה. זאת על אף שאיננו מוכרים עדיין ולפיכך לא מקבלים כל סיוע תקציבי.

פרדס חנה– כרכור ידועה כמקום המבקש להציע לתושביו מגוון של מסגרות חינוך. תמיכת המועצה נחוצה לנו בדרכנו למעמד רשמי וחוקי, מעמד שיאפשר הרחבה משמעותית של האפשרויות החינוכיות במושבה.קישור לאתר הבית העגול: http://www.bait-agol.com

הוסיפו את חתימתכם

שולח חתימה, אנא המתינו

ציר הזמן של העצומה

26/03/2011
העצומה השיגה 500 חתימות!
23/03/2011
העצומה השיגה 100 חתימות!
18/03/2011
העצומה נפתחה