ביישנים וביישניות עושים שינוי!

ביישנים וביישניות עושים שינוי!

מספר חתימות

1
 
400,000  
פורסם בתאריך: 19/07/2021
 

בבקשה לקרוא הכל!

העצומה הזאת היא לא נגד, לא להוריד משהו או מישהו ולא להרוס משהו או מישהו ולא לדווח ולהזהיר, העצומה הזאת היא בשביל וכדי, בשביל כל הביישנים והביישניות וכדי להעלות להם את הביטחון!

אני נתנאל, ביישן, רווק ובן 22 מהדרום, את האמת רציתי לפתוח עצומה ולא היה לי על מה אז החלטתי לפתוח עצומה על משהו שקרוב אלי ואני רוצה לשנות, הביישנות!

אני רוצה שכל אחד ואחת יבינו, ביישנות זאת לא מחלה חס וחלילה, ביישנות זאת לא מוגבלות וזה לא פגם! זה שאתם ביישנים זה לא מוריד ממכם, אני רוצה שכולם יבינו שביישנות אפשר לשנות אם רק יודעים ומקבלים את העזרה הנכונה.

מי מאיתנו לא שמע בחיים "תנסה ותפסיק להתבייש" או "רוצה להתחיל איתה? תלך אליה, תדבר איתה פנים מול פנים והשיחה תזרום" אבל אנחנו נשארים עדיין בלהכיר בפייסבוק/אינסטגרם/וואטסאפ/טלגרם ועוד אפךיקציות כאלה ואחרות.

"תצא מהמסך, תחיה את החיים" כמה פעמים שמעתי את זה בחיים אבל אף אחד לר מבין שזה לא כזה קל כמו שזה נשמע, ביטחון זה לא עוגה שמכניסים את הכל לתבנית, מכניסים לתנור וזה מוכן, ביישנות זה בניין, צריך לעבוד קשה כדי לבנות אותו, ביטחון זה דבר קשה.

אני רוצה שכולם יבינו, אנחנו הביישנים והביישניות הם האנשים הכי אמיתיים שיש ולמה? כי אנחנו אף פעם לא נשקר כי אין לנו אינטרס, אנחנו בקושי מדברים ואומרים אמת, אז מתי שאנחנו כן מדברים נשקר?

לכל הנשים, גבר ביישן זה לא גבר שהוא "פודל" ונגרר, גבר ביישן זה גבר הכי טוב שיש, מכבד, מעריך, אוהב, נותן אולי אפילו יותר מכל גבר אחר.

לכל הגברים, אישה ביישנית זאת לא אישה שהיא "משעממת" ונגררת, אישה ביישנית זאת האישה הכי טובה שיש, אמיתית, מכבדת, אוהבת, מעריכה, נותנת והכי חושב, בחיים לא תבגוד.

אני רוצה שמי שיחתמו לי פה לא יהיו רק ביישנים וביישנות, אני רוצה שכולם יראו הזדהות ויראו לנו שאין ממה להתבייש!

בנתיים כולם וכולן מוזמנים ומוזמנות להיכנס לקבוצה שפתחתי כדי לעזור ולהפסיק את הביישנות!

מי שרוצה להיכנס מוזמנים ומוזמנות לכתוב לי את המספר שלהם+שם וגיל בהערות ואני יכניס (חשוב לציין שרק אני רואה את זה)

כמובן שאני שולח הודעה קודם ושואל שוב האם הם מעוניינים, אני אשמח שגם גברים וגם נשים יבואו, אל תתביישו, הקבוצה הזאת היא שלנו, הקבוצה הזאת היא בשבילנו, הקבוצה הזאת היא אנחנו, אז יאללה, זה הצעד הראשון שלנו לחיים בלי להתבייש!

נ.ב. מוזמנים להציע, וואטסאפ או טלגרם איפה תרצו את הקבוצה, כמובן שאם תבחרו וואטסאפ תשלחו מספר ואם תשלחו טלגרם תשלחו את השם שלכם שם או את המספר ככה נהיה בטוחים שאני מגיע אליכם ואליכן!

הוסיפו את חתימתכם

שולח חתימה, אנא המתינו