דחיית בגרויות הקיץ 2021

דחיית בגרויות הקיץ 2021

מספר חתימות

36
 
10,000  
פורסם בתאריך: 07/04/2021
 

משרד החינוך נמאסתם! ווירוס הקורונה שיבש לכולנו את החיים, אבל לתלמידים שעושים את הבגרויות בזמן המשוגע הזה אף יותר. נוצרו במהלך כל התקופה הזאת הרבה מאוד פערים לימודיים בכל המקצועות. את בגרויות החורף דחו בחודש (במקום בינואר בפברואר) אבל מועדי בגרויות הקיץ נשארו כמו שהם! בגרויות הקיץ מתחילות במאי! המחצית השנייה רק התחילה ואם לרגע אתעלם מכל השינויים והשיגועים שכבר קרו, יש הרבה תלמידים והרבה בתי ספר גם אקסטרניים שרק התחילו ללמוד את החומר לבגרויות הקיץ, ובנוסף המועדי ב׳ לבגרויות החורף עדיין לא הסתיימו ויתקיימו במהלך החודש הזה (אפריל). חודש 1 ללמוד חומרים חדשים ולתרגל לאחר שרק החלה המחצית השנייה וגם לאחר שדחו את מועדי א׳ בבגרויות החורף זה פשוט לא אפשרי ואף חוצפה וחוסר התחשבות מוחלט! או אפילו רק 3 חודשים זה עדיין לא מספיק! אז בבקשה, לכל התלמידים או לכל האנשים שרואים את העצומה הזאת, בבקשה אל תתעלמו ותעזרו לי להחזיר קצת צדק והגיון לתקופה ההזויה הזו בכדי שנוכל לעשות את הבגרויות וללמוד אליהן קצת יותר מחודש.

*דחיית מועדי בגרויות הקיץ לכל התלמידים.                       *תיכונים אקסטרניים עובדים באופן שונה, ומתחילים ללמוד את החומר של הבגרויות קיץ רק במחצית השנייה. 

עצומה זו נועדה בשביל כל התלמידים וכל נבחני הבגרויות בארץ.     

משרד החינוך, אנחנו מבינים שתקופת הקורונה חייבה אתכם בהמון שינויים והיערכויות מחודשות, אבל אתם חייבים גם פה לעשות שינוי ולדחות את מועדי בגרויות הקיץ בחודש לפחות, כדי שגם כל התלמידים האקסטרניים ייגשו לבגרויות באופן הוגן וגם כל שאר התלמידים בארץ.

*בבקשה אל תתעלמו. בבקשה תפיצו ותפרסמו לכל מקום שאפשר, ותחתמו כדי שכמה שיותר אנשים יוכלו לתרום ושנשכנע יחדיו את משרד החינוך להתחשב ולדחות את מועדי בגרויות הקיץ בחודש לפחות.

הוסיפו את חתימתכם

שולח חתימה, אנא המתינו