מחזירים את אזולאי

מחזירים את אזולאי

מספר חתימות

22
 
300  
פורסם בתאריך: 26/11/2019
 

לאור האירועים האחרונים בהם יובל אזלואי אחד מן מלצרי עדיה הודיע כי אינו יכול לעבוד ביום חמישי ה 21.11 כ״ג בחשוון תש״פ משום שיש אזכרה לסבו וכן יובל פעל באמיצות לב ובגבורה ומצא לו מחליף כנגד כל הסיכויים בחתונה שבה אין טיפים טובים. באותו היום בדיוק החליט יובל כי בא לו לברמן על מנת להרגיש מגניב וקולי. בעקבות זאת הלך לברמן במתחרינו ״בית האופרה״ באשדוד. אך, בעקבות המזל האסל בסל פסרה דל פסרה של אזולאי שלנו בא אליו לקחת כוס וודקה רדבול באירוע בו בירמן רב המלצרים של ״עדיה״ גיל בן שושן ולחש באוזנו כי הוא מפוטר. יש לשים לב כי זוהי הפרת זכויות האדם וכפי שזכור יובל אזולאי לא התחתן עם אולם אירועים עדיה (אך רוצה להתחתן שם עם חברתו ולהזמין את ליאור נרקיס).

זוהי עברה על מתן זכויות אדם שכן אדם יכול לעבוד באיזה עבודה שירצה ללא שום תנאי ובמיוחד על אף העובדה כי אזולאי ילד מיוחד מאוד בעל בעיות במוח.

אנו דורשים בכל תוקף להחזיר את יובל אזלואי משום שהוא עושה לנו אווריה טובה ומצחיק אותנו. יובל אינו אדם בוגד אלא אדם אמין בעל אישה וזוגיות עמידה ויציבה . יובל גורם לנו קצת לצאת מהדיכאון השרוי בעדיה ולעודד אותנו אמנם יש לו שריטה במוח אך זוהי שריטה טובה אשר מביאה אותנו להישגים טובים.

בנוסף לכך יובל מלצר אלוף! הוא יודע מתי לאכול קינוחים ולהיות בפלאפון ברוב שעות העבודה מבלי שאף מנהל לא רואה דבר אשר דורש מקצועיות רבה.

בקיצור חברים יקרים אנחנו צריכים אותכם על מנת שיובל יחזור לשרוט אותנו בזמן העבודה!

הוסיפו את חתימתכם

שולח חתימה, אנא המתינו