ילדי המדינה בעלי מס' זיהוי שנעלמו ולמדינה אין עניין בפתרון התעלומה

אין תמונה

מספר חתימות

2
 
1,000,000  
פורסם בתאריך: 04/06/2019
 

פרשת ילדי תימן, מזרח ובלקן !

רבותי ! עם ישראל השאנן !

במדינת ישראל של שנת 1947 ועד סוף שנות ה-80 ואולי אף עד ימנו נמשכו גנבות הילדים !

אולם ההבדל בין הגנבות של אז בקום המדינה והמשך הגנבות לאחר שנות ה-60 בכך שבקום המדינה הילדים שנגנבו בחלקם הועברו לביצוע ניסיונות רפואיים באה"ב תמורת מאות אלפי דולרים לאותה התקופה שסכומים אלו היו בבחינת הון עתק !

כל האנשים שפעלו ושיתפו פעולה לצורך ביצוע הגנבות ומכירתם תמורת אלפי דולרים לכל ילד / ילדה נראה לכאורה שאינם בחיים יותר.

לכן לא ברורה העובדה מדוע המדינה ממשיכה להסתיר את המידע שיש בידה לאן הועברו הילדים ולמי נמסרו לאימוץ הן בארה"ב, הן בקנדה, הן באירופה והן באוסטרליה !

אגב, ילדים / ילדות שלקו במחלה גופנית כגון: מחלת הפוליו ו/או מחלות אחרות שהטיפול בהם היה קשה באותם הימים ובעלויות יקרות, ילדים / ילדות אלו הועברו לידי מנזרים ברחבי מדבר יהודה וירדן כדי שלא יפלו למעמסה על משרד הבריאות בהוצאות מרובות !

לאחרונה ראש הממשלה ומשיקוליו הוא וזאת לאחר שלכאורה נתן הוראה לפתוח את התיקים בגנזך המדינה הביא לאשליה בתוך ציבור המשפחות שנפגעו ממעשה החטיפות והגנבות של יקיריהם בקום המדינה ולאחריה!

העם המושכל חייב להושיט ידו וללחוץ על כפתור העצומה לצורך פיתרון סופי ומוחלט של הסאגה המזעזעת הזו של גניבת וחטיפת ילדים וילדות מחיק אימותיהם בדרך של פשע ע"י עובדי המדינה, הסוכנות היהודית וגופים נוספים שעכשיו לא ניתן לפרט כאן !

עובדי המדינה כמו גם אנשי הסוכנות היהודית פשעו כנגד העם במדינה זו, כנגד עולים חדשים חסרי ישע תוך מעשה מרמה והונאה כלפי העולים החדשים ולעיתים אף בכוח הזרוע הוציאו ילד או ילדה מחיק אימם יולדתם !

פשעים כאלו נעשו לרוב תוך שרוב העולים עדיין בחיתוליהם ואינם מבינים בין ימין לשמאל לאן ללכת אל מי לפנות והכל נעשה בשיטתיות מאורגנת ע"י מוסדות המדינה בראשות מקימי המדינה אשר בחרו לממן את הכנסות המדינה מגניבת וחטיפת ילדים וילדות לטובת מכירתם במיליוני דולרים כולל העברת ילדים וילדות לצורך ניסויים רפואיים בארה"ב אשר ילדים וילדות אלו לא זכו לראות יותר את אור השמש בגין אותם ניסויים שדנו אותם למוות !

אזרחי ישראל יקרים אנא מכם התעוררו !!!

מדינת ישראל כיום הנה מעצמה ויש בכוחה להתמודד עם פשעים אלו שנעשו בקום המדינה ע"י המדינה עצמה 

כיום לאחר למעלה מ-70 שנות קיומה של מדינת ישראל ניתן גם ניתן לפתוח תיקי אימוץ ולמסור למשפחות הנוגעות בדבר להיכן ולמי נמסרו יקיריהם שנגנבו ונחטפו מזרועות הוריהם בעוון היותם תינוקות בלבד כדי למוכרם ולמלא את קופות משרד אוצר המדינה בכספי מכירתם למשפ' עריריות חסרות ילדים אשר שילמו הון עתק בעבור כל ילד וילדה שקנו ממדינת ישראל כאשר להם נאמר שהם עושים מצווה גדולה מאחר והורי הילד ו/או הילדה מתו ואין מי שיגדל אותם ! כך בחוצפה שכזו שכנעו ההורים המאמצים שהתשלום שהם נותנים הנו תרומה לטובת המדינה החדשה שבדרך וכך הצליחו לעיתים לקבל יותר כסף מאשר נדרשו לקבל !

לכן, רבותי תושבי המדינה !

למען השגת פיתרון סופי ומוחלט של ה"מורסה" הזו המבעבעת מתחת לרגלי כל אחד ואחת מאיתנו והמזעזעת את אמות הסיפים לשמע מעשים קשים ורבים אלו שנעשו כנגד עולים חדשים אלו שעלו ארצה טרם קום המדינה ולאחריה בין תימנים, בין עדות המזרח ובין אשכנזים ! כן, כן, רבותי תושבי המדינה יקרים ילדים וילדות נגנבו ונחטפו מכל חתך רוחב וארך העולים החדשים ללא אבחנה אם התינוק ו/או התינוקת תימנים, ספרדים ו/או אשכנזים !

עלינו כיום להתאחד לטובת "ניקיון המורסה" הזו אשר בגינה פוטר אחד הלוחמים הגדולים של עם ישראל במלחמת "יום כיפור" האלוף הרצל שפיר !

האלוף הרצל שפיר אשר ניהל את הסכם השלום עם המצרים בק"מ ה-101 בשם מדינת ישראל, הומלץ ע"י שר המשטרה הלא הוא מר יוסף בורג אשר הביא את מינויו של האלוף הרצל שפיר לישיבת הממשלה ושיכנע את ראש הממשלה דאז מר מנחם בגין שהאלוף הרצל שפיר הנו האדם המתאים ביותר לתפקיד המפכ"ל !

אולם רבותי מה קרה שמונה חודשים לאחר מינויו של האלוף הרצל שפיר !

האלוף הרצל שפיר לאחר מינויו כמפכ"ל משטרת ישראל ולאחר שנחשף למס' תיקים חסויים בכספת לשכת המפכ"ל החליט לבדוק מה הוא תוכנם של תיקים אלו !

רבותי, האלוף הרצל שפיר כאדם ישר וכמי שהאמת נר לרגליו עמד על הבעייתיות של שני תיקים "תיק אפרסק" ו"תיק תפוז" !

שני תיקים אלו עסקו בעיקר במעשי הזוועה והשקר שנולד כתוצאה ממעשים אלו כנגד העם היהודי במדינת ישראל !

האלוף הרצל שפיר החליט שהגיע הזמן לתת פומבי לתיקים אלו והחליט שיש לנקות את המורסה שבתיקים אלו כנגד העם במדינת ישראל !

לשמע דברים אלו מר יוסף בורג שכאמור הביא את מינויו של האלוף הרצל שפיר בפני הממשלה רץ בחיפזון מיד אל ראש הממשלה ועמד בשתי רגליים תקיפות שיש לפטר את האלוף הרצל שפיר מתפקיד המפכ"ל כדי שלא יחשוף את "הארכי פשע" שנעשה כנגד העם במדינת ישראל מיד לאחר קום המדינה !

רבותי, מי שהוא מכם בכלל יודע מי זה "האלוף הרצל שפיר" שניהל את השגת השלום בין מדינת ישראל לבין מצרים של הנשיא סאדת ?!

רבותי, מאז האלוף הרצל שפיר פוטר מתפקידו כמפכ"ל המשטרה של מדינת ישראל, האלוף שפיר נעלם לחלוטין מעיני הציבור ונשכח מאחור ע"י העיתונות והתקשורת במדינת ישראל !

האלוף הרצל שפיר שיש כאן במדינת ישראל "חוליגנים" ששולטים במדינה, וחשש שמא יאונה לו רע כפי שנעשה עם דדו רמטכ"ל צבא הגנה לישראל שאולץ לבלוע את ה"גלולה המרה" לאחר מלחמת יום כיפור כדי שהדרג הפוליטי יצא נקי מכל הפרשה העגומה הזו ששמה "מלחמת יום הכיפור" !

אנא מכם רבותי !

כל מי שיש ביכולתו ו/או באפשרתו למסור מידע אותנטי ו/או אף אם שמע ממקור מהימן על מעשה שנעשה בקום המדינה כנגד העולים החדשים ואשר בגין מעשים אלו נגנב ו/או נחטף ילד ו/או ילדה מחיק הוריו להעביר את מלוא הפרטים הידועים לו אל הח"מ ו/או לכל עמותה ו/או אדם העוסקים בפרשה מסעירה זו את לבבות העם והמשפחות שנפגעו מחטית וגנבת יקיריהם ומכירתם בלא דין ובלא דיין !

רבותי, הגיעה העת לפיתרון מלא של פרשיה זו ולניקוי המורסה המבעבעת מתחת לרגלי כל אחד מאיתנו בגין מעשה נורא זה של גנבת ילדים וילדות ומכירתם בעבור "חופן דולרים" לכל המרבה במחיר !

תודה רבה !

שלכם,

סמרה שלמה, עו"ד

050-8292223                           

הוסיפו את חתימתכם

שולח חתימה, אנא המתינו