עצומה עצומה

עצומה עצומה

מספר חתימות

114
 
1,000  

גבירותי ורבותי, ברוכים הבאים לעצומה החשובה בהיסטוריה!  החשיבה האמיתית "מחוץ לקופסה"!

[2,000 צפו, 100 חתמו. מכל 20 צופים, 19 לא מבינים את חשיבותה]...

אין צורך להבהל מהאורך, לא חייבים להתעמק בכל הסעיפים, די בריפרוף של 2 דקות כדי להתרשם: כיצד האנושות (שהגיעה למאדים), מאמינה בשטויות שלא יאמנו?

אתגרו את עצמכם: האם אתם (או חכמים מכם) מסוגלים להפריך ולו טענה אחת? ראו הוזמנתם!

[יש למטה אפשרות לתגובות פייסבוק, תרגישו חופשי].

 

זמננו קצר, ניגש מייד לעניין: כל חברה אנושית חייבת!!!!! להטיל ספק בערכים ובקונספציות שלה!

עוד לא התחלנו והנה כבר חומר למחשבה: מה פתאום אזרח פרטי נזקק לעצומה כדי לשכנע את האנושות לעשות חשבון נפש? היכן הפילוסופים?...

בתקופתו של גלילאו כולם ידעו שהארץ השטוחה היא מרכז העולם... בתקופתו של פרויד כולם ידעו שמין זה לגברים בלבד... בתקופתו של היטלר כולם ידעו שיהודים זה גזע נחות... מהן השטויות שאנו "יודעים"?

כמובן שלגמל קשה לראות את דבשתו, אך האם נשווה את האנושות בתקופתנו לעדר של גמלים? חלילה, עדר של גלמים כמובן... כולם רצים בהתלהבות קדימה, זה חשוב מאוד, אבל לאן? לאן למען השם כולם כה ממהרים?

אדם המחשיב עצמו נאור ומסרב לחתום על עצומה שבסה"כ קוראת לחשבון נפש של ערכים, לפני הכל מעיד על עצמו!

אוקיי חברים, לענייננו, מהן השטויות שכולנו (וסליחה על ההכללה) "יודעים"?

  

אסור להכליל

כולם בתקופתנו "יודעים" שאסור להכליל. אבל אם "כולם" באמת כל כך צודקים אז איך יש דת / מסורת / תרבות / סוציולוגיה? האם מיליארד נשים לובשות שק שחור מכף רגל ועד ראש, משום שכל אחת בנפרד הגיעה למסקנה שזו האופנה ההולמת אותה ביותר?...

שטות מוחלטת! כמובן שאין הכללה אווילית יותר מן ההכללה "אסור להכליל"! לא בטוח שאתם קולטים, אבל בכל העולם בתקופתנו, לא ניתן למצוא אינטלקטואל אחד בסדום המטיל ספק באמונה התפלה המטופשת הזו!!!

מהיום כאשר נאור יפה רפש חובב חופש ביטוי מפעיל עליכם טרור רוחני ומנסה לסתום לכם את הפה בטענה שאתם מבצעים הכללה בוטה וגסה, פשוט תשאלו אותו בנימוס: "תסלח לי בבקשה, מה בדיוק הבעיה עם זה?"...

(עוד מעט קט בסעיף "הם בדיוק כמונו" נכליל קצת על תרבות ערב ואז יהיה ברור לגמרי מדוע הנאורים גזרו על עצמם תענית הכללה: תרבות כה מכוערת, צחנה איומה, אין פלא שהנאורים כל כך מתעקשים לעצום עיניים).

 

אונס מוות

כיצד יתכן ששופט אינו יכול לפסוק עונש הקיים בחוק?! מאז עסקת שליט בה הכריז נתניהו: "דם יהודי הוא הפקר" (הם רוצחים – אנחנו משחררים. אלף נרצחים בקבר - אלף רוצחים ציפורי דרור), כאשר דנים מחבל למאסר עולם הוא מתפוצץ, והפעם מצחוק...

יש עונש מוות למחבלים! קיים כבר מזמן בחוק הצבאי! אך אפילו ממשלה ימנית לא מעיזה ליישמו כי הנאורים לא מרשים. זהו אונס נאור מטורף! יערך משאל עם ומה שהעם יחליט זה מה שיהיה! מה קרה, לאן נעלמו פתאום כל הנאורים שכל כך אוהבים חוק ודמוקרטיה?

הם לא נעלמו, הם פשוט מפחדים. הערך הקדוש "לא להרגיז ערבים" הגיע לרמת קדושה עליונה, עד כדי כך שכאשר הוא נמצא בסביבה מיד הנאורים זורקים ערכים קדושים כמו חוק ודמוקרטיה לפח האשפה.

לא בטוח ששמתם לב בין השורות שמי שמנהל את המדינה זה לא סיפורי הסבתא שמאכילים אותנו בהם (חוק, דמוקרטיה, כלכלה) אלא מה שמתאים לנאורים... יש חוק עונש מוות? אז יש. רוב הציבור בעד? שהציבור יקפוץ.

 

הם בדיוק כמונו

ביולגית בוודאי, ותרבותית?... עם "מנהיג מופת" כמו המופתי (סחבאק של היטלר), בטוח שהפלסטינים בדיוק כמונו?... (בבחינת אמור לי מיהו מנהיגך וגו')...

אתם יודעים מה, נניח שכן (מה זה כמונו? תאומים סיאמים, שתי טיפות עיניים), אז כבר מותר לרדת לרמה שלהם?...

האנשים הכי חכמים בדורנו לא מתביישים לומר באותו משפט בלי לקחת אויר ובלי למצמץ: "הם בדיוק כמונו, אבל בשום אופן לא נרד לרמה שלהם (אנחנו חייבים לשמור על עליונות מוסרית)"...

גם שבט קאניבלים הם חיה דו רגלית מסוג הומו סאפיינס, גם הנאצים לא היו צפרדעים וגם דאעש הם לא בדיוק ג'וקים מסוממים. ביולוגית כולנו בני אדם, אך האם יכול להיות שיש הבדל בין תרבות ערב למערב?

האם יכול להיות שתרבות ערב היא תרבות פרימיטיבית, ברברית, פרזיטית, שטופת שנאה, דם, טבח וזוועות? מיליארד אנשים שלא מסוגלים לנהל דמוקרטיה אחת!!! כמעט בכל מקום בעולם שתשים בו ערבים (לפחות מוסלמים) הם יתחילו לרצוח את עצמם ו-או אחרים, פשוט לא מצליחים להתאפק...

מיליארד פדופילים מוצהרים "צנועים" הנהנים מתסמונת של שלל סטיות מין קשות כגון: מילת נשים, ריבוי נשים, דיכוי נשים, הכאת נשים, הסתרת נשים, פדופיליה ממוסדת חוקית, רצח על כבוד המשפחה, נישואי קרובים, נישואי תענוג, סקילת נואפות, חטיפת שפחות, שי צנוע של אורגיות עם עשרות בתולות צנועות וחסודות כמיטב המסורת לשהידים מצטיינים. סקס ואלימות, פשוט הולך נפלא ביחד...

זה יכול להיות דבר כזה? זו גזענות או מציאות? לא יודע. מה אני כן יודע? אתה לא תסתום את הפה שלי בצרחות גזענות! יש לשים את השאלה על השולחן וללבנה. אתה הבנת את זה חובב חופש ביטוי נכבד?

[אגלה לכם סוד בתנאי שלא תגלו לאף אחד: לנאורים יש מילת קסמים מנצחת. ברגע שהם שולפים אותה, כולם ניגפים בפניהם: "גזענות". אבל מילת הקסמים שלי חזקה יותר: "תרבות". נאורים לא מסוגלים להתמודד עמה! אני אמרתי שערבים הם גזע נחות? וואלה? יו דונט סיי, איפה ראית את זה? אולי אתה בודה מהרהורי לבך? אמרתי שהם תרבות אחרת!]...

בינתיים תהנו לכם מקצת רומנטיקה מוסלמית:

 https://www.youtube.com/watch?v=v4KTBw11HgM

 

עליונות מוסרית

אין ספק, חשוב מאוד שישראל תפגין גזענות מתנשאת כלפיי הערבים בכך שהיא תילחם בהם בצורה מוסרית יותר מכפי שהם נלחמים בה.

אין ספק? סליחה, למי אין ספק??? לוחמי הל"ה היו מוסריים יותר, מה הם קיבלו בתמורה?...

במלחמת השחרור אירעה ה-טעות מספר 1 של האנושות השמה בכיס הקטן את איוב, אדיפוס וכל הטרגדיות היווניות כולן: שמרנו על עליונות מוסרית, לא ירדנו לרמה שלהם. הם עצמם הופתעו לגלות שאין בכוונתנו לעשות להם את מה שהם ניסו (וכמעט הצליחו) לעשות לנו, אפילו לא גירשנו אותם. למעט מקרים של מעשי טבח בודדים נהגנו בהם כבני אדם, באנושויות, חמלנו עליהם, גילינו אבירות של מנצחים.

איך הם הביעו את הערכתם?... התאוששו ותקעו לנו סכין בגב, תרתי משמע! קיבלנו עונש שלא ברא השטן!!! אילו בן גוריון ודיין היו יודעים אילו זוועות נקבל בתמורה ל"עליונות המוסרית" הזו, ללא היסוס הם היו מגרשים את כולם ובכך הופכים את ישראל לגן עדן!! אתם קולטים? נהפוך הוא: אילו לא היינו שומרים על עליונות מוסרית גן עדן היה כאן היום! (שימו לב שגירוש זה עדיין עליונות מוסרית!! הלוואי שהם היו מגרשים אותנו לו היו מנצחים, הם היו אונסים ושוחטים את כולנו כפי שהם רגילים ואוהבים, למישהו יש ספק?)

[לצורך פרופורציה ניעזר בדמיון מודרך: במקום טילים, כל עזה היא גוש קטיף ענק. במקום רשות פלסטינית, כל יהודה ושומרון התיישבויות והתנחלויות. במקום ערביי ישראל, גליל יהודי. במקום מילכוד של קיבעון פוליטי עקב מלחמות יהודים אינסופיים בהן שמאל מושך בשיניים שמאלה וימין בציפורניים ימינה, הבחירות בישראל הן על כלכלה וחברה. במקום תהליכי שלום כפויים, אוסלו, לחץ בינלאומי, נסיגות, חרמות, גינויים, משטים, תלונות על איכות הדמוקרטיה שלנו, הכל פוף נמוג ונעלם. במקום קברים ועוד ועוד משפחות שכולות היינו מגדלים את ילדינו. במקום שמאלנים שלא מפסיקים לצרוח די לכיבוש, עוד כמה ערבים היו מסתדרים מחוץ לגבולות ישראל. ללא ערבים ישראל הייתה גן עדן. אילו רק לא היינו מתחסדים להיות "עליונים" מבחינה מוסרית. עובדתית! כעת תפתחו את העינים. אין ברירה, חוזרים למציאות].

תרשמו: מה שהיום מכונה בעולם "כיבוש", בפועל זהו העונש הנורא שאנו מקבלים על "עליונות מוסרית"! סליחה שאנחנו בני אדם, סליחה שאנחנו אנושיים, סליחה שלא עשינו לכם את מה שניסיתם לעשות לנו, סליחה שלא גירשנו את כולכם כשניצחנו. העונש על כך הוא בלתי נסבל! האם יש גולם שיכול להתווכח עם זה? שיקום!

להרחבה בנושא לחץ כאן לקריאת מאמר העוסק בטראגדיית החטא ועונשו 

 

בתקופתנו מה מסתתר מאחרי הביטוי המרגש "עליונות מוסרית"? בפועל המשמעות היא הקרבת חיילינו כדי להגן על אזרחי האוייב! תדע כל אם עבריה שבמקום שמנהיגי האומה ישמרו על חיי חיילינו כעל בבת עינם (כפי שעשו יפה במבצעים קודמים), היום הם כל כך מורתעים מגולדסטון, שאבעס, באן, שוברים שתיקה, בצלם וחבריהם, שהם משתמשים בחיילינו כדי להגן על עצמם מפני בית המשפט הבינלאומי!! את זה שכחו לספר ל- 70 המשפחות השכולות! ואיך הם קוראים לבזיון העלוב הזה? "עליונות מוסרית"...

מי שכל כך חשוב לו עליונות מוסרית שיקריב את בנו! קח נא את בנך, את יחידך, אשר אהבת ותקריב אותו. אתה הבנת את זה ביבי? הבנת בוגי? מי שמך? איך הוא מעז למען השם, איך הוא מעז לקחת על עצמו את הזכות לקבור את הילדים שלנו למען ערך שאיש מעולם לא בחר ואיש בחן, איש לא ערער ואיש לא הרהר, שום פילוסוף לא הטיל בו ספק?

אולי יש לנו ערך אחר? אולי לעם חשוב יותר ערך החיים מאשר ההגנה על אזרחי האוייב? מתי בפעם האחרונה הנאורים שאלו את העם אילו ערכים הוא מעדיף? שכחו. הנאורים מעדיפים "דמוקרטיית אונס", כזו שכופה את ערכיה על העם. הם כבר יודעים בשבילנו אילו ערכים אנחנו צריכים...

   

יעודית או דמוקרטית?

האם מדינת ישראל היא קודם דמוקרטית, או שיעודה להיות מדינת היהודים? נבחן את שתי הגרסאות:

  1. הגרסה הארכאית: ארץ כנען נתנה לאברהם, שלמה בנה כאן בית מקדש, בלפור כנציג החוק הבינלאומי העניק לנו את פלשתינה, הרצל ובן גוריון הקיזו דם אך בסוף הצליחו והעם היהודי הקים לעצמו מדינה יהודית בארץ ישראל היא מדינת ישראל.

  1. הגרסה הפוסט מודרנית: הדמוקרטים הקימו כאן מדינה דמוקרטית והואילו בטובם לחלוק אותה עם היהודים. (יהודים, תגידו יפה תודה לדמוקרטים, תודה רבה).

    

ובכן, מי קיים עבור מי: הדמוקרטיה כדי לשרת אותנו, או אנו כדי לשרת את הדמוקרטיה? יכול להיות שהנאורים צודקים וכאשר תהיה כאן מאסה קריטית של שמאלנים וערבים, יהא עלינו להשליך לפח האשפה את כל המסורת היהודית ואת כל עשרות אלפי החללים שנפלו על הקמתה ולהעניק את המדינה על מגש של כסף לאוייב.

למה לא? בכיף, אבל האם יכול להיות שהנאורים טועים? שכחנו לדון על זה. הנאורים אונסים עלינו את הגירסה הפוסט מודרנית שלהם והולכים מבסוטים לישון. האונס ההמוני הנאור חייב לעמוד לדיון!

אגב, את ההצעה הנדיבה להשליך למזבלה את כל המסורת ואת כל השהידים, הנאורים שכחו להציע לערבים. לערבים אין בכלל דמוקרטיה, יש להם רק הצגה קומית של דמוקרטיה, "קומדיה-קרטיה". אז מה מציעים הנאורים? בגלל שלנו יש דמוקרטיה, נעניק לערבים את הדמוקרטיה היחידה במזה"ת כדי שהם יהפכו אותה ל"ברברוקרטיה". רעיון נפלא, שהרי אין מספיק "ברברוקרטיות" בעולם... כל נאור שפותח את הפה תשלחו לפה, לכאן תשלחו אותו!

שוב, אינני בטוח שאתם קולטים את גודש האווילות: הנאורים לקחו כלי שאנו משתמשים בו כדי לנהל את המדינה (הדמוקרטיה), שמו לו כתר על הראש והפכו אותו לבעל הבית...

 

איסור ענישה קולקטיבית

יש לערוך דיון ציבורי בשיתוף אנשי מדע, אינטלקטואלים ומזרחנים מומחים ולהחליט: האם הסכסוך הישראלי ערבי הוא מאבק לאומי או פרטני? אם מדובר במאבק פרטני הרי שהמשטרה צריכה לרדוף אחר כל "פושע" עם פינצטה. אך אם מדובר במאבק לאומי הרי יש לגבות מחיר מן הציבור הערבי כולו! לא? מה אתם אומרים, נדון על כך? או שנקבל את ההכתבה של הנאורים כתורה מסיני?

 

ענישה מידתית / כח בלתי פרופורציונאלי

מה חשוב יותר: לשמור על ביטחון הציבור או להיות "הוגנים" כלפי הטרור? אולי צריך שוטר אחד על גנב אחד, ועל כל ערבי הרוג צריך להרוג גם יהודי למען השוויון? אבל אולי לא? הטרור הרוחני של הנאורים כנגד הפעלת כח ראוי במידה שתוכל למלא את מטרתו במהירות וביעילות, אולי חביב אבל צריך לעמוד לדיון.

 

קטין וג'נטלמן

הנאורים מרשים לקטינים ולמשוגעים לרצוח ולאנוס בטענה שהם אינם אחראים למעשיהם. (את ילדות המתנחלים, אגב, הם שלחו למעצר עד תום ההליכים)! האם תפקידה של החברה הוא קודם כל להעניש על פי המארג העונשי של הנאורים, או קודם כל להגן על עצמה? שכחנו לבדוק.

 

לטפל במחבל

מיסטר בין קבע שתמיד הפצוע הקשה יותר קודם, גם אם הוא הטרוריסט. אז אם הרוצח המסכן בסכנת חיים, הקורבן מתבקש לצרוח בשקט, צוות מד"א עסוק בדברים החשובים? יסלחו לנו אונסי הערכים או לא יסלחו, העם דורש להטיל ספק בערכים (המעוותים?) שלהם!

מי שיודע להכליל מבין: יש כאן מלחמת ציוויליזציות בין תרבות ערב למערב. תרבות ערב הם האוייב! תרבות שאינה מתאבדת אינה עוסקת בחלוקת סוסים טרויאנים וגם לא בדאגה לרוצחיה ומשמידיה!

 

אפרטהייד בצבא

מותר לסרב להעסיק ערבי? חס וחלילה. לאף אחד אסור להפלות ערבים! חוץ מהצבא. הידעתם? צה"ל לא מגייס אזרחים על בסיס מוצא אתני! מדוע בית המשפט מאשר גזענות נוראה כזו? מזל טוב, הנאורים הצליחו להכניס אותנו לחצי הריון, מי האמא? סליחה, למה צה"ל לא מגייס אזרחים נאמנים מן המגזר הערבי? מותר לדעת???

רבותי, המלך הוא עירום! הצביעות זועקת! או שערבים הם אויבים ולכן השיקול הביטחוני לגיטימי, או שלא. אם השיקול הביטחוני לגיטימי, אז יש להתיר אותו לכולם! אם הוא לא לגיטימי, אז שאחמד טיבי יהיה רמטכ"ל! תבחרו: או זה או זה, אין גם וגם. אויבים כשהמעסיק הוא אייזנקוט / נאמנים כשלמעסיק יש שם אחר? צביעות!

האם יכול להיות שערבים תומכים בערבים? זה יכול להיות דבר כזה?... אז רבותי, צריך לקרוא לכלב בשמו: תעודת זהות כחולה לא הופכת אויב לציוני!

 

סטאטוס קוו

ישראל מתגאה שירושלים פתוחה לכל הדתות (למעט דת שאינה מוסלמית). בהר הבית יש לכאורה שלט: "אין כניסה ליהודים וגזענים". זהו שלטון צחוק או שלטון חוקן? יש איזה משפטפטן המוכן לענות? האם אפשר לדעת איך הפחד של הנאורים מערבים הצליח לגרום לכך ששלטון החוק במדינת היהודים תומך בגזענות אנטישמית?

מדהים איך הנאורים שכל כך אוהבים חוק ומשתגעים על דמוקרטיה, זורקים את שני הערכים העליונים הללו לפח הזבל בלי להניד אף עף, כאשר מולם עומד "הערך" העליון: פחד מערבים...

 

די לקישקוש

המילה "נאכבה" משמעותה שהפלסטינים המסכנים מייללים שהם נכשלו בנסיונם להשמידנו ואף הפתענו אותם: במקום לאנוס ולשחוט אותנו עוד החטפנו להם. הם כמובן דורשים פיצוי, השאלה היא: מדוע לפצות רק אותם, למה שלא נפצה גם את הנאצים המסכנים? כל מי שניסה להשמידנו ולא מרוצה מהתוצאה, יתכבד ויגיש תביעת פיצוי לביטוח לאומי...

ד"ר קישון הקים מרפאה וטרינרית מיוחדת לתיקון שגיאות בחשיבה הקולקטיבית. לדבריו איך יש כיבוש אם הפלסטינים מנהלים את חייהם בכל מובן, כולל בחירות חופשיות, יש להם צבא ומשטרה (כולל נשק ותמיכה מישראל), יש להם את כל רשויות השלטון כולל פספורטים, רשות שידור ואמצעי תקשורת עצמאיים, מערכת חינוך עצמאית (שטופת הסתה ארסית נגד יהודים), ישראל פירקה התנחלויות רבות, עזבה לחלוטין את כל עזה, ברק ואולמרט הציעו להם כמעט נסיגה מוחלטת?

זה כיבוש או מלחמה? הפלסטינים אומרים בגלוי שהם שואפים לשחרר את פלסטין הגדולה, אנחנו מסרבים להקשיב! האם יכול להיות שהפלסטינים רוצחים אותנו פשוט בגלל שהם אספסוף מוסת החי בעוני ובסבל תחת טרור וגלוריפיקציה לאומית של שהידים? עצומה זו דורשת להעמיד לדיון ציבורי בליווי אינטלקטואלים ומזרחנים מומחים את האמונה התפלה שכל גולם נאור מאמין בה בדבקות לפיה הפלסטינים רוצחים אותנו בגלל הכיבוש!

 

ההתנחלויות הן מכשול לשלום

ממשיך ד"ר קישון: אהוד (ברק וגם אולמרט) כבר הציעו לפלסטינים את החזרת כמעט כל ההתנחלויות, וגם על ההפרש הקטן שנותר יקבלו פיצוי במקום אחר. כמו כן הם הציעו להם חלקים משמעותיים מירושלים. שרון פרק את כל ההתנחלויות בעזה ומדינת ישראל נסוגה לגבול הבין לאומי. תושבי עזה בוחרים את השילטון שלהם ונהנים מהחמאס.

הפלסטינים סרבו להצעות השלום של ישראל, כי הם רוצים לממש את "זכות השיבה" כביכול של מיליוני פליטים שונאי-ישראל לתוך מדינת ישראל. הם רוצים גם וגם (הם גם מחכים לזה וגם מצפים לזה): הם גם רוצים את השטחים שלהם נקיים מיהודים, וגם רוצים להציף את השטחים שלנו במיליוני ערבים.

איינשטיין אמר: אי שפיות היא לחזור שוב ושוב על אותו דבר ולצפות לתוצאה שונה. אחרי כשלון אוסלו א', ב', ג', ד', ה', ו'... ש', ק', ר', כולל ת', אולי בשלה העת לשקול להתחיל להטיל ספק באמוק של קונספציית השלום, ולחילופין להעלות על הדעת את האפשרות להאמין לפלסטינים (כשהם נשבעים שגם כיבוש 48 לא מקובל עליהם)?

 

 

חשבון הנפש של אוסלו עכשיו

כאשר פרצו פיגועי האוטובוסים נותרה ממשלת השלום של רבין ופרס חשופת שת עם המכנסיים למטה. חוץ מלמלמל משפטים מטופשים חסרי מובן כמו "נלחם בטרור כאילו אין שלום ובשלום כאילו אין טרור" הם לא יכלו לעשות מאום. האם הסכם אוסלו נבנה באופן ראוי ומכובד, או שמא מדובר במחדל??? מדוע טרם נערך חשבון הנפש של אוסלו? למה מחכים? אדריכלי אוסלו לדיון! (אגב, מישהו כבר הצליח לגלות במה צדק השמאל? לא צריך למהר, תמשיכו לחפש)...

 

אסור לפגוע בחפים מפשע

לכאורה הגיוני, הבעיה היא שיש כאן סטנדרט כפול: לאוייב מותר (הרי אנוסים אנו להקפיד על עליונות מוסרית). התוצאה: השימוש באזרחים כמגינים אנושיים זכה להצלחה כבירה. הטרור קיבל חסינות, לא ניתן להדבירו והוא הפך למגיפה עולמית של זוועות. המוני חפים מפשע נרצחים בצורה מזוויעה, העולם מתדרדר לעבר כאוס, עוד מעט פיגועים רדיולוגיים ישמידו אותנו כמו זבובים, והכל כדי שלא לפגוע בחפים מפשע. אם זה לא היה עצוב...

אילו בתקופתם של צ'רצ'יל וטרומן הייתה נהוגה תרבות הנאורות, היום נשיא ארה"ב היה יפני ונשיא האיחוד האירופי היה נאצי... ערך אי פגיעה בחפים מפשע נשמע מוסרי מאוד על פניו, אבל אנו מסרבים לקבלו כהכתבה מלמעלה ודורשים לבדוק האם לא מדובר במימוש מילולי מזעזע של הפתגם: "כוונות טובות מובילות לגהינום"?

 

משפטיזציה של המלחמה

תארו לכם תושב דרזדן עותר לבגצ בלונדון נגד ההפצצות, תושב הירושימה עותר נגד טרומן?... חחח משעשע. ערכים השתנו, אבל אולי דווקא הערכים של צ'רצ'יל וטרומן מתאימים יותר למציאות? מתי לאחרונה בדקנו שהערכים שלנו נכונים? זה שהנאורים מבושמים מעצמם זה יפה מאוד מצידם, מאוד יפה אך לא מספיק.

רוסיה וסוריה, אירן וצפון קוריאה מבצעות זוועות, אך המשפט הבינלאומי וארגוני זכויות האדם מתרגשים מהסבל של הערבים המסכנים רק כשאפשר להאשים את ישראל. האם יכול להיות שהנאורים צבועים?

מדוע השריעה לא הוצאה אל מחוץ לחוק הבינלאומי? אפשר לדעת? גדולי המשפט בעולם לא מספיק אינטיליגנטים כדי להבין שסקילה, קטיעה והצלפה זה לא בדיוק מתאים לתקופתנו?

אמנת הדתות: מדוע שכחנו לבצע מיזם נפלא שיציע בנימוס למנהיגי כל הדתות לחתום על אמנה נגד אלימות?

ומה שכחנו לשאול את יפי הרפש של שוברים שתיקה: מאיזה צבא בעולם בדיוק צה"ל צריך ללמוד מוסר? סליחה? מה? אני לא שומע. הם עדיין מחפשים... אוקיי.

 

רב תרבותיות

הנאורים מאוהבים ברעיון הרב תרבותיות שלהם ומתקשים להגמל ממנו. אנו דורשים מהאנושות לערוך חשיבה מחודשת בנושא! אם אפשר לפני שאירופה תהפוך ליבשת איסלאמית מדממת (רק אם אפשר), תודה.

אנושות נכבדה, תני לעצמך שתי סטירות לחי ותקלטי: הניסוי האידיוטי בתבל נכשל! רב תרבותיות של תרבות ערב עם מערב, נאורה עם ברברית, לא הולך! נהרות של דם לא הספיקו לנו כדי להבין? נקבל אוקיאנוסים.

פעם, לפני שהנאורים השתלטו על העולם ידענו מי אנחנו ומי האויב. היום הנאורים מתנדבים לסייע לאויביהם להשמידם... אנו דורשים דיון ציבורי בהשתתפות אינטלקטואלים מומחים מן השורה הראשונה כד"ר מרדכי קידר, גיא בכור, אורי מילשטיין, יוחאי סלע וכו' בשאלה: האם הפליטים, המהגרים ומבקשי המקלט הם באמת מאות מיליוני תמימים חפים מפשע, או שמא האנושות נמצאת תחת מתקפה? מלחמת עולם, מלחמת תרבות, מלחמת ציווליזציות בה תרבות ערב מנסה לכבוש את תרבות המערב? (כאשר תרבות המערב החולנית בתמימותה האווילית במקום להלחם על קיומה מגישה לה עזרה?)

 

חושך הביטוי

חובבי חופש הביטוי יודעים שצריך לאפשר למורים ומרצים להרעיל את תלמידיהם בהסתה נגד המדינה. אבל כאשר מישהו מעז להכליל או להציע ערכים השונים מן הערכים שהם כופים עלינו, מיד הם סותמים את פיו בצרחות: גוועלט, הסתה, גזענות, פגיעה בדמוקרטיה, פגיעה בבית המשפט.

 

עריצות התרבות

מאז שהנאורים השתלטו על העולם אנו אנוסים לחיות (ובעיקר למות) על פי הקונספציות ההזויות שלהם, ואין שום דרך להיחלץ. הם לא מתביישים להודות בריש גליא שהם "מגינים על הדמוקרטיה מפני העם". כנופיית הנאורים מרשה לעם ברוב טובה וחסדה לבחור איזה מנהיג שירצה, ובלבד שירוסן על ידי הערכים שלה.

ביבי המסכן, המנהיג הנבחר על ידי העם חייב לעשות מה שאומר לו וינשטיין, בג"צ, אובאמה, אירופה, האו"ם, בית המשפט הבינלאומי וכדומה. הציבור אינו יכול להשפיע על החוקים, על המשפט הבינלאומי, על הערכים, על כלום. הנאורים השתלטו עליהם והתבצרו שם.

אז אנחנו מכריזים בזאת: לא מגינים על הדמוקרטיה מפני העם! לא יתכן שכנופיית נאורים תשתלט על העולם ותכפה עלינו את ערכיה (וברוב חוצפתה תתמם שהיא בסה"כ מגינה על הדמוקרטיה)... בדמוקרטיה זכותו של העם לבחור גם ערכים וקונספציות. ולא להותיר אותם "לאנשים החכמים" כביכול שיאנסו אותנו לחיות ולמות על פי הערכים שלהם! מה לא ברור?

 

תרבות השלטון

להפקיר את נושא השחיתות למערכת המשפט בלבד זהו רעיון מצויין לכל הדעות. אבל אולי הגיעה העת שהאנושות תשאל את עצמה את השאלה: האם יש תרבות שחיתות בשלטון? לא? עדיין לא הגיעה העת? למה למהר? נמתין עוד כמה מאות שנים...

מה אנו יודעים על תרבות השלטון שלנו? שום דבר! האם יכול להיות שהיא כבר נמצאת במצב של ריקבון מתקדם, והיא מורקבת מסטטוס קוו שיטתי של מחדלים, שערוריות, כשלים, חלמאויות? מנהל לא תקין, חוסר רגישות לכספי ציבור? רעות חולות, נורמות פסולות, ניהול כושל, פגמים בטוהר מידות? נפוטיזם, ג'וביזם, אגואיזם, חזיריזם, פרוטקציוניזם? זלזול, בזבוז, נהנתנות, הוללות, הפקרות, אטימות, היבריס, סיאוב שחיתות?

כמה עולה השחיתות? האם יכול להיות שהשחיתות במובן הרחב עולה לנו סדר גודל של מאות מיליארדי שקלים בשנה? נגדיר שחיתות במובן הרחב כ"כל מה שהוא לטובת האליטות על חשבון הציבור", וגם "כסף ציבורי שאינו מגיע לידי הציבור". ההון השחור מוערך ב 200 מיליארד, האם יכול להיות שהשחיתות במובן הצר מוערכת ב 100 מיליארד בשנה, ההון הלבן (הטבות מס) 100 מיליארד, העושק 100 מיליארד, יוקר המחיה 100 מיליארד? לא? אז כמה עולה השחיתות? מתי בפעם האחרונה ניסינו לאמוד אותה? שכחנו...

האם יכול להיות שהגולם קם על יוצרו ומשרתי הציבור החליטו שהם מעדיפים (ונימוקם עמם) שהציבור ישרת אותם? האם יכול להיות שהמדינה הפכה להיות מדינת אליטות עם אוריינטציית אליטות, עקב "קשר אליטות" על פיו כמאה אחוז מן הנורמות פועלות לטובת קובעיהן? זה יכול להיות דבר כזה? מתי בפעם האחרונה בדקנו? שכחנו...

מתי בפעם האחרונה נושא תרבות השלטון עמד לדיון על סדר היום הציבור? אופסס, שכחנו!

אז יש לעם מה להודיע למשרתיו: בוקר טוב, העם דורש להעלות את התרבות למודעות!

 

לסיכום

בשום אופן לא מקובל שתרבות (אולי דת?) הנאורות תכפה את ערכיה וקונספציותיה מלמעלה כתורה מסיני, כקודש קודשים, אמן כן יהי רצון, כזה ראה וקדש, ללא אפשרות להטיל בהם ספק! לא יתכן שחובבי חופש הביטוי יסתמו פיות בצרחות מסית, גזען! לא יתכן שגם הפילוסופים יהנו מתרדמת!

זה היה יפה, מקסים אפילו לימי הביניים, אך לא לתקופתנו, בוודאי ובוודאי לא לבני תרבות המכנים עצמם בני האור, כשהם אונסים חושך!

אנו החתומים מטה דורשים מן החברה בתקופתנו לחדול מלטמון את ראשה בחול, לרוץ קדימה בלי לדעת לאן, ולהאמין בערכים ובקונספציות שלה בעיניים עצומות לרווחה. לחילופין אנו דורשים להעלותם לתודעה! לשים אותם על השולחן! להטיל בהם ספק! לערוך חשבון נפש! וללבנם על סדר היום הציבורי! זה כל מה שאנו דורשים. אפשר? תודה רבה.

הוסיפו את חתימתכם

שולח חתימה, אנא המתינו

ציר הזמן של העצומה

20/02/2016
העצומה השיגה 100 חתימות!
12/02/2016
העצומה השיגה 50 חתימות!
06/02/2016
העצומה נפתחה